spot_img
spot_imgspot_img
7.6 C
İstanbul
Cumartesi, 2 Mart 2024

TAYSAD’dan ‘Faydalı Model’ ödülünü kazandı

Seçtiklerimiz

TAYSAD Başarı Ödülleri gecesinde “Faydalı Model” dalında ödül kazanan Assan Hanil, ticari ulaşım araçları için gerçekleştirdiği projelerin yanı sıra iştiraki TSI ile uçak koltuğu ve kendi Ar-Ge merkezinde tasarladığı hava süspansiyonlu ticari araç sürücü koltuğu üretimine yoğunlaşarak ürün portföyünü istikrarlı bir şekilde geliştirmeyi planlıyor.
 
 
Kibar Holding’e bağlı olarak faaliyet gösteren Assan Hanil, Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından her yıl düzenlenen TAYSAD Başarı Ödülleri gecesinde “Faydalı Model” dalında ödül kazandı. Assan Hanil, teknoloji geliştirmesi kapsamında ağırlık hafifletme, maliyet optimizasyonu ve kaliteyi arttırmaya yönelik yenilikçi projeleriyle ödüle layık görüldü.
 

Bu ödül ile başarılarının tescil edilmesinden gurur duyduklarını belirten Assan Hanil Genel Müdürü Okan Gedik, “Müşterilerimize sağladığımız hizmet kalitesini artırmak ve ulaşım araçları sektöründeki çıtayı daha da yükseğe çıkarabilmek için Ar-Ge merkezimizde yürüttüğümüz çalışmalarla önemli adımlar atıyoruz. Yüksek teknoloji, verimlilik, maliyet optimizasyonu ve kalite bizim iş anlayışımızın odak noktasıdır” dedi.

 

Gedik, otomotiv yan sanayinde mevcut ticari ulaşım araçları ve iştiraki TSI ile gerçekleştirdikleri uçak koltuğu projelerine ek olarak, bu yıl sonuna doğru seri üretimine başlayacakları, kendi Ar-Ge merkezlerinde tasarladıkları hava süspansiyonlu ticari araç sürücü koltuğu projesine yoğunlaştıklarını ve ürün portföyünü istikrarlı bir şekilde geliştirmeye devam edeceklerini söyledi.

 
 
Assan Hanil, otomotiv sektörünün yanı sıra, tüm ulaşım araçları sektöründe özgün çözümler sunabilmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kocaeli ve Bursa’daki üç farklı lokasyonda toplam 80 bin metrekarelik fabrikalarında 1.000 kişilik dinamik kadrosu ile binek ve ticari araçlar için yolcu ve sürücü koltukları, tavan ve halı kaplamaları, ön ve arka tamponlar, kapı panelleri, ön kumanda panelleri vb. benzeri parçaların üretimini gerçekleştiriyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika