spot_img
spot_imgspot_img
15.7 C
İstanbul
Pazartesi, 20 Mayıs 2024

TAV Grubu Corporate Games’te

Seçtiklerimiz

TAV Grubu da Corporate Games’de 120 sporcuyla yer alacak. “Yaşam Boyu Spor” felsefesiyle kişilere spor bilinci verme amacını taşıyan Corporate Games, şirketlerde takım ruhu ve motivasyonu artırmak, işyerinde zindelik ve verimlilik yaratmak amacıyla her yaştan sporseveri bir araya getiriyor. Kurumsal şirketlerin kendi içlerinden oluşturdukları spor takımlarıyla mücadele ettikleri Corporate Games bu yıl 13 Mayıs 2011, Cuma Günü saat 18.00’de Taksim’de gerçekleştirilecek gösteri yürüyüşüyle başlayacak ve 14-15 Mayıs’ta gerçekleşecek maçlarla tamamlanacak.

TAV Havalimanları Kurumsal İletişim Koordinatörü Bengi Vargül “TAV Havalimanları 3 kıtada 34 bin çalışanı olan uluslararası bir şirket niteliğine sahiptir. Farklı iş alanlarında faaliyet gösteren çalışanlarımızın motivasyonunu artırmak, takım ruhunu geliştirmek ve iş performanslarını artırmak amacıyla bu tür takım yarışmalarında yer almaktan keyif alıyoruz. Bu yıl da Corporate Games 2011’de “ Başarımızın sırrı en iyi bildiğimiz şey Takım Olmak” sloganımızla  oyunlarda yer almaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Corporate Games 2011, 165 şirketten 4 bin 800 sporcunun katılımı ile gerçekleşecek.

 

TAV Havalimanları ve iştirakleri de bu yıl ikinci kez katılacağı Corporate Games 2011’de 120 sporcuyla yer alacak. TAV Grubu, oyunlarda futbol, basketbol, voleybol, satranç, masa tenisi, dragon bot, tenis ve bovling olmak üzere 8 branşta mücadele edecek.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika