spot_img
spot_imgspot_img
17.2 C
İstanbul
Pazartesi, 26 Şubat 2024

TAV ayrıcalığı şimdi Dünya’nın 43 havalimanında

Seçtiklerimiz

TAV İşletme Hizmetleri’nin 2001’de İstanbul Atatürk Havalimanı’nda başlattığı “primeclass” CIP Servis yurtdışında yapılan işbirlikleri sayesinde artık 60 Avro’dan başlayan fiyatlarla dünyanın her yerindeki 43 havalimanında sunuluyor.

Yolcuları evlerinin kapısında karşılayarak uçağa kadarki tüm aşamaları kolay, hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştiren “primeclass” CIP Servis, dönüşte de aynı şekilde uçak kapısında karşıladığı misafirlerini gidecekleri noktaya kadar kaliteli bir şekilde ulaştırıyor. Hizmet kapsamında öncelikli pasaport geçişi, apron transferi, terminal içi ring aracı, lounge girişi, porter ve asistan gibi ayrıcalıklar yer alıyor.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Eda Bildiricioğlu “2001’den bu yana İstanbul’dan başlayarak Ankara ve ardından da Gürcistan, Makedonya ve Tunus’ta misafirlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı seyahat hizmetini şimdi dünyanın 43 noktasına yaygınlaştırdık. Yolcularımıza hız ve konforu bir arada sunuyoruz; havalimanına geliş ve gidişte, ayrıca terminal içinde transferlerini keyifli bir hale dönüştürerek değerli zamanlarının kendilerine kalmasını sağlıyoruz.

Yolcularımızdan gelen taleple yaygınlaştırdığımız ‘primeclass’ CIP Servis hizmetini her geçen gün geliştirerek dünyanın farklı havalimanlarında da sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Altı ülkede 12 havalimanında faaliyet gösteren TAV Havalimanları’nın iştiraki olan TAV İşletme Hizmetleri, “primeclass” CIP Servis’i Türkiye’de İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gürcistan’da Tiflis ve Batum, Makedonya’da Üsküp ve Ohrid ile Tunus Enfidha-Hammamet havalimanlarıının ardından aşağıdaki şehirlere de yaygınlaştırdı:

Bakü, Bangkok, Barselona, Pekin, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Dubai, Frankfurt, Hamburg, Hong Kong, Kuala Lumpur, Kuveyt, Madrid, Malta, Milano, Moskova, Muskat, Münih, Osaka, Paris, Prag, Seul, Şanghay, Singapur, Stockholm, Stuttgart, Sudan, Tel Aviv, Tokyo, Tunus, Varşova, Venedik, Viyana, Zagreb ve Zürih.  

“primeclass” CIP Servis hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için 444 25 75’i aramak yeterli.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika