spot_img
spot_imgspot_img
21.4 C
İstanbul
Çarşamba, 22 Mayıs 2024

Tatlıses ambulans uçakla Almanya’ya gönderildi

Seçtiklerimiz

14 Mart’ta düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan İbrahim Tatlıses’in Almanya’ya gidişi öncesinde ilk olarak saat 05.00 sıralarında tedavi gördüğü Maslak Acıbadem Hastanesi’nden alındı.

Sağlık görevlilerinin nezaretinde İbrahim Tatlıses’i taşıyan ambulans polisin eskort eşliğiyle saat 05.45’de özel uçakların bulunduğu Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’ne getirildi. Tatlıses için havalimanında Sağlık Bakanlığı’na ait Hawker 900XP tipi ambulans uçak özel olarak hazırlandı.

Ambulanstan dikkatli bir şekilde sedyeyle yere indirilen Tatlıses’in gazeteciler tarafından görüntülenmemesi için yakınları ve polisin çevresini kapattı. Sedyenin uçağa bindirilmesi sırasında da sanatçının yakınları üzerlerindeki montları çıkararak İbrahim Tatlıses’in yüzünün kapatmaya çalışması dikkat çekti.

Sanatçının kameralara yansıyan görüntülerinde saçının kesildiği ve beyazlaştığı görüldü. Tatlıses’e uçağa konulurken oğlu İdo’nun elini öptüğü görüldü. Sağ elindeki mendil ile yüzünü silen Tatlıses sağlık ekipleri tarafından uçağa konuldu. İbrahim Tatlıses’i taşıyan uçak saat 06:00’da Atatürk Havalimanı’ndan hareket etti. Oğlu Ahmet Tatlı babasına refakat ederken, Tatlıses’in tedavisinin Münich’te hangi hastanede devam edeceği belirtilmedi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika