spot_img
spot_imgspot_img
24.7 C
İstanbul
Perşembe, 13 Haziran 2024

Tailwind rotasını Latin Amerika’ya çevirdi

Seçtiklerimiz

Uluslararası havacılık fuarlarına katılarak marka değerini güçlendirmeyi hedefleyen Tailwind Havayolları, önemli iş birlikleri için Asya’dan sonra şimdi de rotasını Latin Amerika’ya çevirdi. Yakın zamanda Singapur’da Aviation Festival Asia’ya katılan Tailwind Havayolları, 3 ile 5 Nisan tarihleri arasında Brezilya’nın ve Güney Amerika’nın en büyük şehri olarak bilinen Sao Paulo’da düzenlenen WTM Latin America’da yer alıyor.
 
Avrupa’nın birçok noktasından ve yakın doğu ülkelerinden Türkiye’nin turistik merkezlerine charter uçuşlar gerçekleştiren Tailwind Havayolları, Sao Paulo’da düzenlenen WTM Latin America’da yer alıyor. Türkiye’nin de dahil olduğu SAFA Programı çerçevesinde yapılan denetimlerde Türk taşıyıcılar içinde bulgu ortalaması en düşük şirketlerden olan Tailwind Havayolları, katıldığı fuarda Güney Amerika’da faaliyet gösteren havayolu şirketlerinin yetkilileri ile önemli temaslarda bulunacak.

 

2012 yılından bu yana düzenlenen WTM Latin America, bu yıl 3-5 Nisan tarihlerinde Sao Paulo şehrinde ziyaretçilerini ağırlıyor. Sektörün önde gelen şirketlerini ve üst düzey yetkililerini bir araya toplayan etkinlikte stant açan Tailwind Havayolları, büyüme planlarında önemli yer tutan Latin Amerika ülkeleriyle iş birliği yapabilmek için önemli bağlantılar kurmayı amaçlıyor.
 
Katılımcılara yeni iş birlikleri fırsatı sunan WTM Latin America hakkında Tailwind Havayolları Genel Müdürü Mehmet Bostan, “WTM Latin America fuarı, havacılık özelinde Latin Amerika bölgesinde düzenlenen geniş kapsamlı ve önemli etkinliklerden biri. Latin Amerika’ya baktığımızda ise burası havayolu taşımacılığı ve turizm sektörü için önemli bir potansiyele sahip. Asya ülkeleri kadar Latin Amerika bölgesinde de potansiyel wet lease iş birlikleri Türk firmaları için de büyük önem taşıyor. Tailwind Havayolları olarak, katıldığımız WTM Latin America’da yeni bağlantılar kurarak ülkemize döviz kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika