spot_img
spot_imgspot_img
23.5 C
İstanbul
Pazartesi, 17 Haziran 2024

Tailwind Havayolları’nın Yeni Hedefi Asya

Seçtiklerimiz

Havacılık sektöründe önde gelen 1000’den fazla havalimanı ve havayolu firmasını tek çatı altında toplayan Aviation Festival Asia, bu yıl kapılarını Singapur’da açıyor. Suntec Kongre Merkezi’nde 27-28 Şubat 2018 tarihleri arasında iki gün sürecek festival, sektörün önemli markalarına ve havacılık profesyonellerine ev sahipliği yapacak.
 
2004 yılında düzenlenmeye başlanan World Low Cost Airlines Congress’in 13 yıl sonra Asya’daki en büyük havacılık festivaline dönüşmesiyle ortaya çıkan Aviation Festival Asia, havacılık sektörüne yön veren şirketleri buluşturmaya devam ediyor. AirXperience, Aviation IT Show, Air Retail Show, Aviation Human Capital, Aviation Marketing ve Airport T.EX etkinlikleriyle katılımcılara yeni işbirliği imkanları sunan Aviation Festival Asia hakkında Tailwind Havayolları Genel Müdürü Mehmet Bostan şunları söyledi.

“Son yıllarda ekonomik olarak gücünü artıran Asya ülkeleri turizm sektörü için önemli bir potansiyele sahip. Özellikle Asya ülkeleriyle potansiyel wet lease iş birlikleri Türk firmaları için de büyük önem taşıyor. Biz de bu nedenle, Tailwind Havayolları olarak, katıldığımız Aviation Festival Asia’da yeni bağlantılar kurarak turizm sektörüne katkı sağlamayı hedefliyoruz.” dedi

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika