spot_img
spot_imgspot_img
17.9 C
İstanbul
Pazartesi, 15 Nisan 2024

SunExpress’ten Fırsat Saati kampanyası

Seçtiklerimiz

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, her geçen gün artan uygun fiyatla uçma talebine cevap vermek için, “Fırsat Saati” uygulamasını başlattı. Alışılagelmiş kampanyaların dışına çıkarak, uygun fiyata uçuracak bu uygulamadan yararlanmak isteyen  yolcular, www.sunexpress.com’u sık sık ziyaret ederek “Fırsat Saati”ni öğrenebilir.

SunExpress Üst Düzey Ticaret Yöneticisi (Chief Commercial Officer) Server Aydın, “Yolcularımız artık kampanya beklemek zorunda kalmayacak. Bu uygulama sayesinde, uygun fiyata uçmak isteyenlerin yapması gereken tek şey sunexpress.com’dan gözlerini ayırmamak. Bu sayede haftanın belirli günleri açıklanacak ‘Fırsat saati’nin saatini öğrenerek, beklemeden, sürpriz teması üzerine kurulu bu uygulamayla uygun fiyata uçma şansı bulacaklar” dedi.

Bu tarz, sürprizlerle dolu ve sürekli bir kampanya konseptinin havacılık sektöründe daha önce uygulanmadığını belirten Aydın, “Amacımız yolcularımızın artık uygun fiyata uçmak için kampanya beklemeden, dinamik bir yapı içerisinde haftanın belirli günlerlerinde- bu günler son anda belirlenecek-  fırsatı yakalamaları.  Bu sayede, yolcularımızla, daha dinamik, sürprizlerle, fırsatlarla dolu ve sürekli gelişen, değişen bir uygulamayla buluşacağız” dedi.

Sürpriz teması üzerine kurulu Fırsat Saati’nde haftanın belirli günlerinde yolcular belirli hatlarda uygun fiyatla uçma şansı yakalayacak.  Kampanya beklemek istemeyen yolcular, uygulamanın olacağı günün sabahında açıklanacak “Fırsat Saati”ni öğrenebilecek.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika