spot_img
spot_imgspot_img
15.8 C
İstanbul
Salı, 16 Nisan 2024

Sky, Kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor

Seçtiklerimiz

Sky Airlines, tarifeli iç hat seferlerine girişinin altıncı ayında Ankara-Antalya uçuşlarına ekonomik yaz kampanyası başlattı. 6 ayda yaklaşık 400 binden fazla yolcu taşıyan ve 10 destinasyona çapraz uçuşlar gerçekleştiren Sky Airlines, 25 Ağustos’a kadar sürecek kampanya boyunca karşılıklı olarak düzenlenen tüm Ankara-Antalya seferlerinde ilk 59 koltuğu 59 TL’den satışa çıkardı.

Sky Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü, yeni başlayan ekonomik yaz kampanyasına ilişkin değerlendirmesinde, “6 ay gibi kısa bir zamanda 400 binden fazla yolcuyu gökyüzünde gülümsettik. Uçuşlarımızı yüzde 96 oranında rötarsız gerçekleştirerek yolcularımızı tam vaktinde gidecekleri yerlere ulaştırdık. Biz de altıncı ayımızı yeni başlattığımız yaz kampanyasıyla bizi tercih eden yolcularımızla birlikte kutluyoruz” dedi.  

“Kampanyalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”

Tahir Görgülü, yaz kampanyasının tek destinasyonla sınırlı kalmayacağını, önümüzdeki dönemde sefer düzenlenen başka destinasyonları da kampanya kapsamına almayı planladıklarını ifade etti. Görgülü, “Hedefimiz, Sky Airlines yolcularına maksimum uçuş kalitesini en ekonomik koşullarla yaşatmak. Kampanyalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

 

Sky Airlines’ın ‘Her uçuşta 59 koltuk 59 TL’den’ kampanyasında tüm vergiler dahil olup hizmet bedeli dahil değildir.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika