spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Pazar, 21 Temmuz 2024

Singapur’da Dev Havacılık Fuarı Başladı

Seçtiklerimiz

Fuarda dev havacılık şirketleri milyarlarca dolarlık Asya pazarından pay kapabilmek için yarışıyor.Aralarında dünya devlerininde bulunduğu 900 şirket organizasyonda boy gösteriyor.

Pazar gününe kadar devam edecek olan ve havacılık dünyasına yön veren organizasyon bu yıl her zamankinden daha önemli. Batıda ekonomik kriz devam ederken büyüyen Asya pazarı üreticilerin iştahını kabartıyor.

Veriler son altı yıl içerisinde en büyük uçak siparişlerinin, Asya ülkelerinden geldiğini gösteriyor.Gökyüzünde nefes kesen gösterilerin olması, yerde de milyar dolarlık anlaşmaları kapma mücadelesinin yaşanması bekleniyor.

Fuarda en büyük ilgiyi insansız hava araçlarının görmesi bekleniyor.Bir çok Asya ülkesi istihbarat ve saldırı amaçlı kullanılan bu araçlarla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor.Fuarın son iki gününde amatör meraklılara da fırsatlar sunuluyor.

Giriş için 30 Türk Lirası tutarında bir para ödeyecek olan ziyaretçiler hava gösterilerini izledikten sonra, uçakların kokpitlerine girip bazı pilotlarla birlikte fotoğraf çektirebilecekler.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika