spot_img
spot_imgspot_img
13 C
İstanbul
Pazartesi, 4 Mart 2024

Singapore Airlines, ‘ATW ödüllerinde Yılın Havayolu’ seçildi

Seçtiklerimiz

Singapore Airlines’ın (SIA) 49. Air Transport World (ATW) Hava Yolu Endüstrisi Başarı ödülleri’nde ‘Yılın Havayolu’ seçildi. Böylece SIA’nın bu prestijli hava yolu endüstrisi ödüllerinin en yüksek ödülünü almış oldu.

ATW’nin bu ödülle ilgili haber bültenine linkten ulaşabilirsiniz. Singapur Airlines CEO’su Sn. Goh Choon Phong ödülünü 02 Haziran 2023 tarihinde İstanbul Grand Cevahir Oteli’nde düzenlenen etkinlikte, Air Transport World ve Group Air Transport Baş Editörü Sn. Karen Walker’dan aldı.

Bu ödül, SIA’nin güçlü bir zeminde kalarak sınırlar açıldığında pazara güçlü bir şekilde yeniden girmesini ve Covid-19 salgınına hızlı ve kararlı tepkisini onurlandırmaktadır.

SIA, stratejik hava yolu ortaklıkları ve çok merkezli stratejisi ile yolcu kapasitesini hızlı bir şekilde geri kazanarak, yoğun talebi karşılayıp rekor yolcu doluluk faktörlerine ulaştı.

ATW Hava Yolu Endüstrisi Başarı Ödülleri, geniş bir yelpazedeki havayolu operasyonlarında mükemmelliği takdir eder ve hava taşımacılığı endüstrisinde en çok imrenilen ödül olarak kabul edilir. Ödül sahipleri ATW, Routes, Aviation Week ve CAPA’daki editörler ve analistlerden oluşan bir panel tarafından seçilir.

Singapore Airlines CEO’su Bay Goh Choon Phong şunları söyledi: “Bu ödül, Singapore Airlines’daki herkesin yılmaz ruhunun bir kanıtıdır.

Meslektaşlarım, son birkaç yılda pandeminin derinliklerinde gezinirken sarsılmaz bir direnç gösterdiler ve kendilerini uluslararası yolcu seyahati yeniden başladığında eskisinden daha güçlü bir şekilde ortaya çıkmamızı sağlamaya adadılar.

Ödül aynı zamanda SIA marka taahhüdümüzün üç ayağı olan ürün liderliği, hizmet mükemmelliği ve ağ bağlantısına olan sıkı bağlılığının bir takdiridir.

Müşterilerimizin uçtan uca yolculuklarında beklentilerini aşmak ve hava yolu endüstrisinde yeni standartlar belirlemek için çaba göstermeye devam edeceğiz.”

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika