spot_img
spot_imgspot_img
20.7 C
İstanbul
Salı, 21 Mayıs 2024

SHYO yeni mezunlarını verdi

Seçtiklerimiz

Atatürk Havalimanı’nda faaliyet gösteren tek özel uçak bakım merkezi olan MNG Teknik, Kocaeli Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu mezuniyet törenine katıldı.
       
        Kocaeli Üniversitesi Aslanbey Yerleşkesi’nde düzenlenen mezuniyet törenine Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, SHYO Müdürü Doç. Dr. Erhan Bütün, MNG Teknik İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Başkanı Gamze Yılmaz, MNG Teknik Eğitim Başkanı Ahmet Muhtar Çakıroğlu, sektör temsilcileri, öğretim görevlileri ve öğrenci yakınları katıldı.
       
        Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından konuşma yapan MNG Teknik İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Başkanı Gamze Yılmaz “Değerli öğrenciler, inanıyorum ki sizler artık kendi kanatlarınızla uçmaya başlayacağınız bugünden itibaren daha çok çalışacak ve başarılı olmak adına elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Kocaeli Üniversitesi’nin değerli akademisyenleri sizleri bu bilinçle yetiştirdi. Biz de MNG Teknik olarak bu bilinci devam ettirmenin önemini biliyor ve önceliklerimizde en üst seviyede tutuyoruz. Siz değerli gençlerin en iyi koşullarda ve hak ettiginiz imkanlarda çalışabilmeniz için çok zaman harcıyoruz. Değerli yönetici arkadaşlarımla birlikte yeni bakış açıları yaratılabilmesi için ciddi uğraşlar verdigimizin bilinmesini isterim.” dedi.
       
        Gamze Yılmaz tarafından Uçak Elektrik-Elektronik, Uçak Gövde Motor ve Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Bölümleri’nin birinci, ikinci ve üçüncülerine çeşitli ödüller takdim edildikten sonra kep atma töreni gerçekleştirildi. Mezun olan öğrencilerin ve yakınlarının bir hayli mutlu ve duygulu anlar yaşadıkları tören diplomaların takdim edilmesinin ardından sona erdi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika