spot_img
spot_imgspot_img
15.8 C
İstanbul
Salı, 16 Nisan 2024

Qatar Airways ve Virgin Avustralya, Brisbane Havalimanı Lansman Etkinliğinde yeni stratejik ortaklığı kutluyor.

Seçtiklerimiz

Qatar Airways ve Virgin Australia, Avustralya, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki 49 pazarı kapsayan yeni bir stratejik ortaklığa başladı. Yolculara iki havayolunun ağlarında 150’den fazla varış noktasına kesintisiz seyahat imkânı sunulacak.

Doha merkezli havayolu şirketi Qatar Airways ile Avustralyalı taşıyıcı Virgin Australia, uçuş ağlarını, salonlarını ve sadakat programlarını önemli ölçüde genişleten, gezginlere önemli faydalar ve yeni destinasyonlar getiren stratejik bir ortaklığa resmen başladı.

Mayıs 2022’de duyurulan ortaklık, kapsamlı Qatar Airways ve Virgin Australia ağlarında 150’den fazla varış noktasına kesintisiz seyahat imkânı sunarak Londra, Paris, Roma ve Atina gibi popüler destinasyonlar da dahil olmak üzere Avustralya, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika arasında yeni bir kesintisiz seyahat kapısı oluşturuyor.

12 Eylül 2022’den itibaren geçerli olmak üzere seyahat için her havayolu şirketinin web sitesinden uçuş rezervasyonu yapılabilecek. Yolculara avantajları ne olacak? Privilege Club üyeleri, Virgin Australia tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda Avios ve QPoints kazanabilecek ve Velocity Sık Uçan Yolcu üyeleri artık Qatar Airways tarafından gerçekleştirilen uçuşlar için hız puanı ve statü kredisi kazanabilecek.

Ödül koltuklar artık her iki havayolu tarafından işletilen uygun hizmetler için rezervasyon yaptırmak için de kullanılabilecek. 12 Eylül’den itibaren, her iki sadakat programının uygun üyeleri, seyahat sınıflarına bakılmaksızın öncelikli check-in, öncelikli biniş ve dinlenme salonu erişimi dahil olmak üzere ek statü avantajlarından da yararlanacak.

Yapılan açıklamada, stratejik ortaklığın, Avustralya ve Katar için ticaret ve turizm artışı sağlarken, her iki havayolunun müşterileri için de yeni seyahat fırsatları dünyasının kapılarını açacağı belirtildi.

Brisbane Havalimanı’nda dans gösterisi yapıldı Virgin Australia ve Qatar Airways, ortaklığın başlangıcını anmak için Brisbane Havalimanı’nda, Qatar Airways ve Virgin Australia ağlarından erişilebilen çeşitli ülkeleri temsil eden dansçıların yer aldığı bir lansman etkinliği düzenledi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika