spot_img
spot_imgspot_img
4.7 C
İstanbul
Perşembe, 22 Şubat 2024

Qatar Airways Global Ironman ve Ironman 70.3 serisinin resmi havayolu ortağı oldu

Seçtiklerimiz

Qatar Airways ayrıca 2022’de IRONMAN 70.3 Sunshine Coast, IRONMAN Maryland, IRONMAN 70.3 Washington ve IRONMAN 70.3 Western Sydney triatlonlarının unvan ortağı olacak.

Qatar Airways ve IRONMAN, Qatar Airways’i 2025 sezonu boyunca Global IRONMAN Serisi ve IRONMAN®® 70.3® Serisinin Resmi Havayolu Ortağı haline getirerek uzun vadeli bir küresel ortaklığa girdi.

Buna ek olarak, Qatar Airways, IRONMAN 70.3 Sunshine Coast, IRONMAN Maryland, IRONMAN 70.3 Washington ve IRONMAN 70.3 Western Sydney triatlonlarının 2022 sürümlerinin unvan ortağı olacak ve sırasıyla Brisbane Havaalanı, Washington Dulles Uluslararası Havaalanı, Seattle-Tacoma Uluslararası Havaalanı ve Sidney Havaalanı aracılığıyla sporcuları, yetkilileri ve taraftarları birbirine bağlayacak.

Qatar Tourism, ortaklığın bir parçası olarak küresel IRONMAN serisindeki sporculara ve izleyicilere de tanıtılacak.

Ortaklığın bir parçası olarak, Qatar Airways’i kullanarak IRONMAN veya IRONMAN 70.3 etkinliklerine seyahat eden sporcular, kendileri ve aile üyeleri için promosyon ücretleri gibi bir dizi avantaja erişebilecekler ve Katar’a veya Katar üzerinden seyahat edenler için Doha’daki cazibe merkezlerine ek özel teklifler de dahil edilecektir.

Ayrıca, son 12 ay içinde bir IRONMAN veya IRONMAN 70.3 etkinliğini tamamlayan sporcular da diğer benzersiz avantajlardan yararlanabilecektir. Avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin:

https://www.qatarairways.com/en/offers/cug/ironman.html?cid=BDGL633690

Qatar Airways Group İcra Kurulu Başkanı ve Katar Turizm Başkanı Akbar Al Baker şunları söyledi: “IRONMAN Group ile ortaklığımız, insan çabasının her şeyin mümkün olduğunu kanıtladığı markamız için doğal bir uyumdur. Sporcuların amansız çabalarına ve özverisine, müşterilerimize hizmet etme şeklimize yansıtmaya çalıştığımız niteliklere hayranız.. ”

Sayın Akbar Al Baker şunları ekledi: “IRONMAN yarışları dünyanın farklı şehirlerinde düzenleniyor ve küresel ağımızı dayanıklılık sporları meraklılarını, sporcuları, destekçilerini ve yetkililerini birbirine bağlamak için mükemmel bir ortam haline getiriyor.”

“Sporcularımıza eşsiz bir yarış deneyimi sunmak yaptığımız işin merkezinde yer alıyor, bu nedenle müşteri odaklı yaklaşımımızı yansıtan ve yaptıkları her şeyde en yüksek standartlara bağlı bir havayolu şirketiyle ortaklık kurmaktan heyecan duyuyoruz” diyor.

Andrew Messick, IRONMAN Grubu Başkanı ve CEO’su. “IRONMAN etkinliklerimiz, dayanıklılık sporuna olan sevgileriyle farklı toplulukları ve kültürleri uzun zamandır bir araya getirdi, bu yüzden bunu yapmaya devam etmek dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketinden daha iyi bir ortak olmazdı..

Bu, ikimiz için, sporcularımız ve yakın gelecekte bir etkinlikte ağırlamayı umduğumuz gelecekteki sporcular ve taraftarlar için heyecan verici bir ortaklığın başlangıcıdır. “Ortaklık, 21 Ağustos 2022’de Katar’ın başkenti Doha’daki 3-2-1 Katar Olimpiyat ve Spor Müzesi’nde kutlandı. Her iki organizasyonun liderliğinin yanı sıra, tam mesafeli bir IRONMAN yarışını tamamlayan ilk Katarlı kadın atlet olan Lulwa Al Marri de katıldı.

Birkaç yıldır, birçok Katarlı sporcu dünya çapında farklı IRONMAN triatlonlarına katıldı ve tamamladı.

Qatar Airways’in amacı, spor yoluyla toplulukları bir araya getirmektir. Uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından ‘Yılın Havayolu’ olarak ilan edilen havayolu şirketi, geniş bir küresel spor ortaklığı portföyüne sahiptir.

IRONMAN ile ortaklık, Qatar Airways’in FIFA Dünya Kupası Katar 2022™, Paris Saint-Germain, FC Bayern München, Concacaf, CONMEBOL ve binicilik, uçurtma sörfü, padel ve tenis gibi birçok spor disiplinindeki ek ortaklıklar dahil olmak üzere Dünyanın En İyi Havayolu tarafından desteklenen kapsamlı spor portföyünü daha da yükseltecek.

Önemli merkezlere daha fazla seyahat rotası eklenerek Qatar Airways, yolculara rakipsiz bağlantı sunarak seçtikleri bir varış noktasına bağlanmalarını kolaylaştırıyor.1978’deki ilk çıkışından bu yana, IRONMAN etkinlikleri dünyanın en zorlu tek günlük spor müsabakaları olarak dünya çapında tanınmaktadır.

IRONMAN triatlonları, bu sırayla 2,4 mil yüzme, 112 mil bisiklet sürme ve 26,2 mil koşusundan oluşan bir dizi tam mesafeli yarıştır. IRONMAN triatlonlarına benzer şekilde, IRONMAN 70.3 triatlonları orijinal triatlon serisinin yapısını ve formatını korur, ancak her mesafenin yarısına sahip, 1.2 mil yüzme, 56 mil bisiklet ve 13.1 mil koşu içerir.

Qatar Airways hakkında daha fazla bilgi için https://www.qatarairways.com/ Ziyaret edin.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika