spot_img
spot_imgspot_img
20.7 C
İstanbul
Salı, 21 Mayıs 2024

Pegasus’tan  Facebook üyelerinine müjde

Seçtiklerimiz

Sivil havacılık sektörünün önde gelen firmalarından Pegasus yeni gezi sitesi www.pegasusla.com  ve yeni Facebook oyunu http://apps.facebook.com/ucurbenipegasus  ile sosyal dijital medyada da seyahatin nabzını tutuyor. Oyunda başarı elde edenlere bedava uçak bileti kazanma imkânı sunuyor.

       

Pegasus Hava Yolları, yeni yerler görmek isteyenleri ve gördüklerini paylaşmak isteyenleri www.pegasusla.com’ da buluşturuyor. Seyahat etmeden önce fikir almak isteyenlerle, yaşadıkları tatil deneyimini paylaşarak geniş kitlelere yaymak isteyenleri bir araya getirmeyi amaçlayan yeni gezi sitesi ile bedava Pegasus biletleri kazanmak da mümkün.

       

Facebook oyunu http://apps.facebook.com/ucurbenipegasus ‘a üye olup başarı elde edenleri ödüllendiriyor. ‘Uçur Beni Pegasus’ oyununa başlayanlardan; her ay her bir şehir için 10’luk seriyi tamamlayan ilk kişilere tamamladıkları şehre gidiş-dönüş uçak bileti, ay sonunda elde edilecek toplam puanlamada sıralamadaki ilk 5 kişiye yurt içi ya da yurt dışı istedikleri yöne çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti, ay sonunda elde edilecek toplam puanlamada, sıralamada yer alan ikinci 5 kişiye (6, 7, 8, 9 ve 10. kişilere) yurt içi gidiş-dönüş uçak bileti, ilk 50. – 100. – 150. – 200. ve 250. kişilere yurt içi gidiş- dönüş uçak bileti kazanmayı vaat ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika