spot_img
spot_imgspot_img
12 C
İstanbul
Cumartesi, 20 Nisan 2024

Pegasus Plus üyelerine 10 lira indirim

Seçtiklerimiz

27 Şubat-1 Mart tarihleri arasında bilet alan Pegasus misafirleri 1 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında tüm yurt içi hatlara 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma imkanına kavuşurken, aynı dönemde biletini Pegasus Plus ile alan üyeler, 10 TL ekstra indirimle uçacak

İlk yaşını geçtiğimiz aylarda geride bırakan Pegasus Plus, bir yandan değişen logosu ve yeni yüzü ile üyelerinin karşısına çıkarken bir yandan da yeni fırsatları ve avantajları ile üyelerine farklı seyahat deneyimleri yaşatmaya devam ediyor.

Pegasus Plus, yenilenen yüzünü Pegasus’un 27 Şubat-1 Mart tarihleri arasında yurt içi hatları için düzenlediği kampanyada üyelerine ekstra 10 TL daha indirim vererek kutluyor. Bu kampanya çerçevesinde, 27 Şubat-1 Mart tarihleri arasında 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla düzenlediği yurt içi kampanyasından bilet alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Nisan- 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında tüm yurt içi uçuşlarda 10 TL daha ucuza uçma imkanına kavuşacaklar.

Pegasus "İyi"dir, Pegasus Plus "Daha İyidir"

Pegasus’un artısı bol uçuş programı Pegasus Plus’ın yeni renkli logosu; Pegasus sarısına ek olarak kırmızı, mavi, yeşil, mor gibi yeni renkleriyle öne çıkıyor. Her bir renk ile programın sağladığı avantajların ve programın diğer uçuş ve mil programlarından farklı öne çıkan yönleri vurgulanıyor.

Pegasus Plus’ın yeni logosu ve görsel dünyasını birlikte kutladığı kampanya, Pegasus’un 27 Şubat – 1 Mart arasında sadece 3 gün geçerli olacak. Kampanya dahilindeki biletler, uçarken kazanmak isteyen tüm Pegasus Plus üyelerini bekliyor!

Pegasus Plus’ın, yeni logosunun lansmanı ile başlayan avantajları ve ayrıcalıkları gelecek dönemde farklılaşarak devam edecek.

Nasıl Pegasus Plus Üyesi Olunur?

Pegasus internet sitesi www.flypgs.com adresinden, mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adresinden, acente ve satış ofislerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes Pegasus Plus üyesi olabilir.

2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler. Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin aktif oluş tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından PNR ve üyelik bilgileri ile geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika