spot_img
spot_imgspot_img
21.7 C
İstanbul
Çarşamba, 17 Nisan 2024

Pegasus Plus üyeleri %30 indirimli uçuyor

Seçtiklerimiz

Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü seçilen hatlarda şaşırtıcı fırsatlar sunduğu geleneksel “Uç Uç Günleri” ile Temmuz ayında da misafirlerini avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

Temmuz ayı Uç Uç günlerinden yararlanarak 1 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek iç hat uçuşları için biletlerini 4-5 Temmuz tarihlerinde alan Pegasus Plus üyeleri toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçma fırsatı yakalıyor.

Temmuz ayı Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, Pegasus misafirlerini bekliyor!

Çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a hemen ücretsiz üye olmak için Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.

Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin başlangıç tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler. 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika