spot_img
spot_imgspot_img
24.7 C
İstanbul
Cuma, 22 Eylül 2023

Pegasus, Koktey için Stockholm semalarında

Seçtiklerimiz

Kokteyle Stockholm’de bulunan Türk ve yabancı seyahat acenteleri yetkilileri, İsveç Türk İşçi Dernekleri Federasyonu Başkanı Hasan Dölek ve Yabancı Hava Yolları müdür ve yetkilileri, THY İsveç müdürü Bilal Tezcan ve basın mensupları katıldı.

       

Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı kokteyle katılan misafirlere Pegasus hakkında bilgi verdi. Sabancı, "Yoğun ilgi gören dış hat seferlerimiz için hat ve frekans sayımızı gün geçtikçe artırarak daha çok hizmet vermeyi hedefliyoruz.

       

Pegasus ailesi olarak 19’uncu dış hat noktamıza ulaşmanın büyük mutluğu içersindeyiz. Stockholm seferlerini uzun zamandır heyecanla bekliyorduk. Stockholm Pagasus’un yurt içinde ve yurt dışında sefer düzenlediği 37’nci uçuş noktası. Dış hatlarda büyümemiz hızla devam edecek" dedi.

       

Kampanya ve yeniliklerle kendinden söz ettiren Pegasus Hava yolları,11 Haziran tarihinden itibaren Stockholm’den İstanbul’a karşılıklı haftada 4 gün gerçekleşecek. Uçuşların fiyatı 697 SEK’ ten başlıyor.

       

Pegasus Hava Yolları’nın seferleri Stockholm Arlanda Havalimanı’dan Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 02.45’de kalkarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 07.10’da varacak. Seferlerin biletleri satışa açıldı.

       

Pegasus misafirleri Stockholm’den İstanbul’a bağlantılı olarak Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Trabzon, Van’a kolayca seyahat edebilecekler.
         

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika