spot_img
spot_imgspot_img
27.7 C
İstanbul
Çarşamba, 29 Haziran 2022

MNG Havayolları’nda Uçurtma Şenliği

Haftanın Haberleri

MNG Havayolları çalışan ve çocukları, eğitim-öğretim yılının bitimini kutlamak için bir araya geldi. Türkiye’nin ilk özel hava kargo firması olarak kurulan MNG Havayolları, babalar gününe denk gelen bu özel günü uçurtma şenliğiyle göklerde kutladı.

Bugüne kadar tarifeli ve charter seferleriyle dünyada 425 farklı noktaya başarılı operasyonlar gerçekleştiren hava kargo firması göklerde olmayı çalışanları ve aileleriyle birlikte deneyimledi.

Uyum içinde çalışan ekibin sürdürülebilir başarıda büyük payı olduğuna inanan MNG Havayolları’nda hem babalar günü hem karne sevincini coşkuyla kutlandı.

Uçurtma yapım ve süsleme atölyesinde hazırladıkları uçurtmaları aileleriyle beraber gökyüzünün maviliğiyle buluşturan çalışanlar, sürdürülebilir bir gelecek için temiz bir enerji kaynağı sağlayan rüzgarın önemine dikkat çekti.

1000’e yakın çalışanıyla Türkiye’yi hava kargo pazarında öne çıkaran MNG Havayolları Genel Müdürü Ali Sedat Özkazanç; ‘Türkiye’nin ilk özel hava kargo firması olarak kurulduğumuz günden beri göklerdeyiz.

465 tona ulaşan net kapasitemizle Türkiye’deki hava kargo kapasitesinin önemli bir kısmını elimizde tutuyoruz. Bu başarıda payı olan tüm çalışanlarımız ve aileleriyle gökyüzünü en kolay haliyle deneyimlemek istedik. İnanıyorum ki, 25 yıldan uzun süredir faaliyetlerine devam eden MNG Havayolları’nı hep birlikte daha da ileriye taşıyacağız’ dedi.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

Son Dakika

CORENDON AIRLINESspot_imgspot_img