spot_img
spot_imgspot_img
23.5 C
İstanbul
Pazartesi, 17 Haziran 2024

Mert bebek’ten kabin amirine çiçekli teşekkür

Seçtiklerimiz

Pegasus misafirleri Şahin çifti, 2014 yılında Pegasus ile yaptıkları 07.10.2014 tarihli PC 502 sefer sayılı – İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) Lefkoşa uçuşu sırasında kendilerine jest yapan kabin amiri Beyza Özkaya’ya, bir yıl sonra 16 Temmuz’da gerçekleştirdikleri bir başka Pegasus uçuşu sırasında sürpriz yaparak teşekkür ettiler.

2014 yılında Pegasus havayollarının PC502 sefer sayılı uçuşuyla seyahat eden Abdurrahman Veli Şahin, o sırada hamile olan eşi Aysun Şahin’in doğum günü olduğunu belirterek Pegasus kabin amiri Beyza Özkaya’dan eşinin doğum gününü uçakta anons ederek kutlamasını rica etmişti. Kabin amiri Özkaya da bu ricayı kırmayarak Pegasus misafiri Aysun Şahin’in doğum günü uçuş sırasında yaptığı özel bir anonsla kutlamıştı.

Çok mutlu olan ve kabin amirinin jestini unutmayan Şahin çifti bebekleri Mert Burak ile birlikte 16 Temmuz’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havaalanına gerçekleştirdikleri PC 212 sefer sayılı Pegasus uçuşunda, bebekleri Mert Burak kabin amiri Beyza Özkaya’ya çiçek vererek teşekkür ettiler.

Bir yıl sonra gelen sürpriz teşekkür karşısında çok şaşıran ve duygulanan kabin amiri Beyza Özkaya, “Uçaktaki misafirlerimize evimize gelen misafirlere davrandığımız gibi davranıyoruz. Onları uçuş süresince mutlu etmek ve her birinin uçuşumuzdan memnun kalmaları Pegasus uçuş ekipleri olarak bizim için çok önemli. Bir yıl önceki bir uçuşta yaptığımız küçük bir jesti unutulmamaları ve böyle nazik bir sürpriz yapmaları, misafirlerimizin memnuniyetinin düzeyini göstermesi açısından da çok anlamlı. Pegasus Ailesi adına çok mutlu oldum.” dedi. 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika