spot_img
spot_imgspot_img
21.7 C
İstanbul
Perşembe, 20 Haziran 2024

Lufthansa Türkiye Müdürü Kemal Geçer görevinden ayrıldı

Seçtiklerimiz

Lufthansa Group Türkiye ve Irak’tan sorumlu Genel Müdürü Kemal Geçer, görevinden ayrıldığını açıkladı.

Kemal Geçer görevden ayrılışını böyle duyurdu:

Sevgili yolcularımız, meslektaşlarım, iş ortaklarımız ve sektör paydaşlarım,

2016 Yılından bu yana yürütmekte olduğum Lufthansa Grubu bünyesindeki Havayolları’nın Türkiye ve Irak’tan sorumlu Genel Müdür’lüğü görevimden ayrılma kararı aldım.

Ekibimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte bu zaman zarfında elde ettiğimiz sayısız başarılar için partnerlerimize ve sadık müşterilerimize sonsuz
şükranlarımı sunuyorum.

Görev sürem boyunca her koşulda müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve tüm paydaşlarımızın güvenine ve sevgisine sahip olabilmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Elbette son 6 sene Türkiye Havacılık, Seyahat ve Turizm tarihinin en dinamik ve en türbülanslı dönemlerini yaşadı.

Bu süre zarfında her zaman yolcularımızın memnuniyeti, partnerlerimize çözümler üretmek, Ülkemize ve sektörümüze fayda sağlamak azami derecede önceliğimiz oldu.

Bir Yönetici olarak geriye dönüp baktığımda, yüzlerce müşteri ziyareti, sayısız toplantılar, ekranlarda ve konferanslarda yaptığım sektör ve kariyer konuşmaları gözümün önünden geçmekte.

En önemlisi de yüzbinlerce yolcumuzun mutlu bir şekilde Türkiye’den Dünyaya seyahatlerini sağlamış olmak. Sektör içerisinde her zaman dayanışmayı, tatlı rekabeti ve olabildiğince sinerji oluşturmayı oturtmaya öncülük etmeye çalıştım.

Göreve geldiğim ilk günden itibaren Lufthansa Grubu’nun en genç Genel
Müdürü olarak, bana göstermiş oldukları güven ve genç eşittir inovasyon misyonu için, şirketim ve Yönetim Kuruluna teşekkür
ediyorum.

Profesyonel kariyerimdeki yolculuğuma yeni bir alanda devam etme kararı aldım. Bu kararımı daha öncesinden almama ragmen, bu uçağın kaptanı olarak uçağın güvenli bir şekilde köprüye yanaşmasını bekledim.

Sözün özü Baki’nin dediği gibi avâzeyi bu ‘âleme Dâvûd gibi sal, bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş

Takdim ettikleri ve eserleri yazılanlardan’ olmak ümidi ile, temmet.

Sevgi ve saygılarımla,

Kemal Geçer

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika