spot_img
spot_imgspot_img
25.7 C
İstanbul
Cuma, 21 Haziran 2024

Louge’da Yoga ile Uçmaya Hazırlanın!

Seçtiklerimiz

TAV “primeclass”ın Yoga Journal Türkiye Dergisi ile birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı “Primeclass” ve “Comfort Lounge”lar da  gerçekleştirdiği  “Yoga ile Uçmaya Hazırlanın” günlerine katılanlar, uçuşa yoga ile hazırlanarak beden, zihin ve ruhunu dinlendirdi.

Atatürk Havalimanı Dış Hat’lardaki “Primeclass” ve “Comfort Lounge” da (12 Ağustos) önceki gün gerçekleştirilen “Yoga İle Uçmaya Hazırlanın“  gününde, Primeclass üyeleri yoga ile rahatlayıp, uçuş öncesi stresi ve seyahat yorgunluğunu hafifleterek yepyeni bir deneyim yaşadılar

Hepimiz seyahat sırasında uzun dakikalar ve hatta saatler boyunca otururken bedenimizi tutulmuş ve katılaşmış hissedebiliriz.  Uçuş öncesinde ya da sırasında kendimizi zaman zaman gergin bir şekilde nefesimizi tutarken yakalarız. Tüm bu stresten ve gerginlikten arınmak; tatile ya da iş seyahatine dinlenmiş bir ruhla başlamak ya da evimize tazelenmiş dönmek  için Primeclass üyelerine özel “Yoga ile uçmaya hazırlanın” ücretsiz etkinliğini kaçırmayın.

16 Ağustos 2015 Pazar günü, İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hat’larda yer alan  “primeclass” ve Comfort Lounge’larda tekrarlanacak ve 15 dakikalık seanslarla gün boyu sürecek olan;  beden ve zihin birlikteliğinde, ruhunuzu da rahatlatmak için “Yoga ile uçmaya hazırlanın!”  

Deneyimli hocalar rehberliğinde gerçekleşen seanslar, bedeninizi uçuş öncesinde rahatlatırken zihninizi de uçuşa hazırlayacak ve ruhunuzu dinlendirecek. Seyahatiniz sırasında ve hatta sonrasında da uygulayabileceğiniz, yoga hareketlerinin de paylaşıldığı etkinlik için seyahat programınızı değiştirmeye değecek. 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika