spot_img
spot_imgspot_img
27.7 C
İstanbul
Perşembe, 20 Haziran 2024

Kobe Bryant’ın  gönlü  THY’de

Seçtiklerimiz

Türk Hava Yolları’nın son zamanlarda adından en çok söz ettiren transferi Kobe Bryant, ilk kez kameralar karşısına geçti.

       

Amerika’da Ermeni Lobisi tarafından yapılan yoğun baskılara rağmen Türk Hava Yolları ile yaptığının duygusal değil ticari bir anlaşma olduğunu ifade eden Kobe Bryant, tanıtım videosunda Türkiye ve Türk Hava Yolları’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

       

THY’nin 77 yıllık deneyimine vurgu yapan Bryant, Mart ayında başlayacak İstanbul-Los Angeles uçuşunun zengin Türkiye kültür ve tarihini öğrenmek için büyük bir fırsat olduğunu söyledi.

       

40 saniye süren tanıtım filminde, Türk Hava Yolları’nın küresel marka tanıtım elçisi olarak seçildiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Bryant, THY’nin 77 yıldır olağanüstü bir hizmet ve sıradışı yemekler sunduğunu ifade etti.

       

Los Angeleslılar’ın Mart ayında başlayacak uçuşlarla bu ayrıcalıklarla tanışacağını ifade eden Bryant, ”Biz de çok heyecanlıyız çünkü bir yandan da Türkiye’nin doğal güzellikler ve tarihi zenginliğini keşfetme fırsatı bulacağız,” diye konuştu.
         

       

         

                                    

        Turkish Airlines Kobe Bryant Says Hi!
        Yükleyen freepasscomment. – Son dakika haberler

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika