spot_img
spot_imgspot_img
9.4 C
İstanbul
Cumartesi, 20 Nisan 2024

Kıbrıs’a uygun fiyatla uçuş dönemi başladı

Seçtiklerimiz

Onur Air 31 Mart 2011 tarihi itibariyle tarifeli İstanbul-Lefkoşa uçuşlarına başlıyor. Onur Air, ağırlıklı olarak tatil-eğlence, öğrenci ve asker yolcu profiline hitap eden Kıbrıs uçuşlarında da iç hatlarda olduğu gibi uygun fiyat politikası uygulayacak ve yeni nesil cep telefonlarıyla alınacak biletlerde fiyatlar her şey dahil 69 TL’den başlayacak. Bilet satışına başlanan Kıbrıs’ın Lefkoşa şehri, Onur Air’in tarifeli sefer düzenlediği 13. uçuş noktası olacak.

 

Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, Kıbrıs seferlerinin ticari bir karar olmaktan öteye aynı halkın insanlarını birleştirmek başlığıyla bir sosyal sorumluluk projesi gibi ele alındığını söyledi. Bolukçu; “Kıbrıs’a uçmak Onur Air için bir kardeşlik borcudur” dedi.

 

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Lefkoşa Ercan Havalimanı’na düzenlenecek seferler her gün saat 09.00 ve 19.05’te, Lefkoşa Ercan Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanı’na olanlar ise saat 11.30 ve 21.30’da yapılacak.  19 Mayıs tarihinden itibaren de haftada 2 kez olmak üzere Trabzon-Kıbrıs uçuşları başlayacak.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika