spot_img
spot_imgspot_img
26.9 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

KAYITUR araç filosunu genişletiyor

Seçtiklerimiz

Bu gün; sektörün en deneyimli 1.000 üzerinde çalışanı ve 250’nin üzerinde sektörün en geniş modern araç filosu ile milyonlarca yolcuya hizmet veren KAYITUR, hizmet ve kalite anlayışını daha geniş kitlelere taşıyabilmek için Ege ve Akdeniz bölgesinde 450’yi aşkın otel ile çalışmaktadır.

       

KAYITUR planlanan şekilde gelişim süreçlerini tamamlarken son olarak artan operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak üzere araç filosunu çeşitlendirerek geçen yıl 4 adet 2010 model, her biri 39 koltuklu Otokar Doruk araçlarını dahil etmişti.

       

Doruk araçları yoğun geçen turizm sezonunda turizmdeki taşımacılık ihtiyaçlarına ne kadar uygun bir çözüm sunduğunu kanıtladı. KAYITUR, 2011 de yoğun bir turizm sezonu beklediği için 10 adet Otokar Doruk marka aracı daha filosuna ekledi.  

       

Düzenlenen törene Kayıgroup CEO su Tahir GÖRGÜLÜ, Kayıtur Genel Müdürü Hamit KUK ve Kayıtur Genel Müdür Yardımcıları Erkut ÖZEN ve Gül KÜÇÜKBOYACI; Otokar ‘ı temsilen Otokar Antalya Yetkili Bayisi Hüseyin YILDIRIM, Satış Müdürü Kemal KAÇAR, Satış Birim Yöneticisi Murat TORUN ve Bölge Satış Yöneticisi Tanju PAKER’de katıldı.  

       

Töreninin ardından araçlar KAYITUR operasyonlarında hemen görev almaya başladı.
         

       

       

       

       

         

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika