spot_img
spot_imgspot_img
17.7 C
İstanbul
Salı, 21 Mayıs 2024

İşte Rötara meydan okuyan havayolu

Seçtiklerimiz

BAA tarafından sunulan rakamlara göre Oman Air 2011 Ocak ayı hareket saatleri için %100’lük bir dakiklik sağlayarak birinci sıraya yerleşmeyi başardı ve Umman Sultanlığı’nın ulusal havayolu sürekli olarak Heathrow’daki vaktinde faaliyet gösteren en iyi beş havayolunun arasında listeleniyor.

Daha önce Londra Gatwick’e servisi olan Oman Air Heathrow’a olan servislerine 2009 Ocak ayında başladı. Orta Doğu, Doğu Afrika ve Güney ve Güney Doğu Asya’daki güzergahlara olan bağlantılarla Muscat, Umman, Heathrow Üçüncü Terminal’e günlük direkt uçuşlar sunuyor.

Oman Air’in vaktinde sunduğu performans rakamları havayolunun lüks ve geniş First Class, Business Class ve Economy Class kabinleri, uydu TV’si ile son teknoloji uçuş eğlencesi, dünyanın ilk uçuş mobil telefonu ve wi-fi servisiyle yeni Airbus A330 takımını takdim etmesi başarısının bir parçası. Ek olarak, havayolunun kısa mesafeli güzergahları için Embraer E175 Uçağı eklendi ve Oman Air’in ağı Orta Doğu, Avrupa, Kuzey ve Doğu Afrik ve Güney ve Güney Doğu Asya’ya 40 güzergah eklemesiyle büyüdü. Havayolunun uluslar arası lüks havayolu olarak varlığı bir çok ödüle aday gösterildi ve bir çok ödü aldı; Skytrax geçtiğimiz zamanlarda resmi olarak 4 Yıldızlı Havayolu olarak seçildi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika