spot_img
spot_imgspot_img
11.5 C
İstanbul
Cuma, 19 Nisan 2024

İstanbul – New York 2016 yaz uçuşlarında indirim fırsatı

Seçtiklerimiz

2 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak uçuşlar 292 koltuklu Airbus A330-300 uçakları ile gerçekleştirilecek. Wi-Fi ile donatılan bu uçaklar sayesinde yolcular 30 bin feet’te de internetten faydalanabilecek. Yolcular, New York-JFK Havalimanı’ndan Los Angeles, Orlando ve San Francisco da dahil olmak üzere 60’Dan fazla noktaya bağlantı imkanına  sahip olacak.
 
Delta Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Nat Pieper, “Merkezimiz olan New York-JFK’e yaptığımız yatırım sayesinde İstanbul’dan seyahat eden yolculara, Amerika ve ötesinde pek çok noktaya ulaşım imkanı sunuyoruz. Amerika, İstanbul’a ziyaretçi sayısı bakımından da en yüksek pazarlardan biri ve Türkiye ile Amerika arasında sunduğumuz haftalık 4 bin koltuk ile artan talebe cevap veriyor ve yaz boyunca gelen turist sayısının artışını da desteklemiş oluyoruz ” dedi.
 
Delta’nın İstanbul – New York-JFK uçuş takvimi aşağıdaki gibidir:

   

       

           

           

           

       

       

           

           

           

       

       

           

           

           

       

   

           

Uçuş No

           

           

Kalkış

           

           

Varış

           

           

DL273

           

           

İstanbul, 13.00

           

           

New York-JFK, 16.50

           

           

DL272

           

           

New York-JFK, 17.55

           

           

Istanbul,11.00 (ertesi gün)

           

 
Delta’nın İstanbul uçuşlarında, tamamen yatabilen tüm koltuklarından koridora direk çıkış imkanı olan, Westin Hotels and Resorts’un Westin Heavenly Uçakiçi yastık ve yorgan seti bulunan, ve bölgesel tatlardan oluşan bir menü sunan Delta One kabini bulunuyor. Delta Comfort+ ve Delta Premium Ekonomi sınıfı yolcuları, öncelikli biniş ayrıcalığının yanı sıra Ana kabin Koltuklarından 10 cm. daha geniş koltuk aralığı ve %50 daha fazla yatabilen koltuklardan yararlanıyor. Ayrıca tüm yolcular, uçak içi eğlence sisteminden de faydalanabiliyor.
 
Delta’nı merkezi olan New York-JFK’de yolcular için, farklı yeme-içme ve alış veriş mekanları gibi pek çok rahatlık ve imkan da sunuyor. Ayrıca Delta One müşterileri, Sky Deck açık hava terası ve özel olarak seçilmiş yiyecek ve içecek alternatiflerinin sunulduğu Delta Sky Club’dan da ücretsiz faydalanabiliyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika