spot_img
spot_imgspot_img
27.9 C
İstanbul
Salı, 23 Temmuz 2024

İstanbul Havalimanı dünyanın en iyi ikinci havalimanı seçildi

Seçtiklerimiz

İstanbul Havalimanı, dünya çapında bir seyahat ve yaşam dergisi olan Conde Nast Traveler’ın “Okuyucuların Seçimi” anketine göre “Dünyanın En İyi Havalimanları” listesinde ikinci sırada yer aldı.

İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA’dan yapılan açıklamaya göre, İstanbul Havalimanı, güçlü altyapısı, üstün teknolojisi ve sunduğu üst düzey yolculuk deneyimi ile ödüllendirilmeye devam ediyor.

İSTANBUL HAVALİMANI “DÜNYANIN EN İYİ HAVALİMANLARI” LİSTESİNDE İKİNCİ SIRADA

Dünyanın önemli yayın gruplarından Conde Nast’ın, lüks seyahat konusunda otorite sayılan, gezginlerin kılavuzu ve ilham kaynağı olan seyahat ve yaşam dergisi Conde Nast Traveler, prestijli ödüllerden biri olan ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen “Okuyucuların Seçimi” anketinin sonuçlarını açıkladı. Anketin sonucunda ortaya çıkan “Dünyanın En İyi Havalimanları” listesinde İstanbul Havalimanı ikinci oldu.

DÜNYA ÇAPINDA 10 BİNLERCE PUAN VE YORUM ADI

Dünya genelinde 800 binden fazla Conde Nast Traveler okuyucusu, anket kapsamında dünyanın en iyi otelleri, tatil köyleri, şehirleri, ülkeleri, adaları, kaplıcaları, trenleri, araç kiralama hizmetleri, hava yolları, havaalanları ile ilgili son seyahat deneyimlerini paylaşarak 10 binlerce puan ve yorum gönderdi.

İSTANBUL HAVALİMANI, SİNGAPUR HAVALİMANI’NIN ARDINDAN İKİNCİ OLDU

Conde Nast Traveler’ın okuyucu oylarıyla belirlenen anket sonucuna göre İstanbul Havalimanı, Tokyo Narita (NRT), Seul Incheon (ICN), Doha (DOH), Dubai (DXB), Marakeş (RAK), Atina (ATH), Zürih (ZRH), Londra Heathrow (LHR) gibi havalimanlarını geride bırakarak Singapur (SIN) Havalimanı’nın ardından listeye ikinci sıradan girdi.

Conde Nast Traveler’in seçim sonuçları derginin kasım sayısında yayınlanacak.

CONDE NAST, DÜNYA ÇAPINDA BİR YAYIN GRUBU

Merkezi New York ve Londra’da bulunan Conde Nast, dünya çapında ek lisans ortaklarıyla birlikte Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika ve Latin Amerika, Rusya, İspanya, Tayvan, Birleşik Krallık ve ABD dahil olmak üzere 32 pazarda faaliyet gösteriyor.

Dünyanın önde gelen basılı, dijital, video ve sosyal markalarından bazılarını üreten küresel bir medya şirketi de olan Conde Nast’ın bünyesinde Vogue, GQ, The New Yorker, Vanity Fair, Wired and Architectural Digest (AD), Conde Nast Traveller ve La Cucina Italiana bulunuyor.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika