spot_img
spot_imgspot_img
7.9 C
İstanbul
Pazartesi, 4 Mart 2024

İş adamından uçakta şok taciz

Seçtiklerimiz

HİNDİSTAN’IN bir uçak yolculuğu sırasında genç bir kadın arka koltuğunda oturan 60 yaşındaki adam tarafından taciz edildi. Adam koltukların arasındaki aralıktan elini uzatarak kadına dokunmaya çalıştı. Genç kadın ilk seferde anlam veremedi ancak adam kadını ellemeye devam edince bir anda çılgına döndü.

Ayağa kalkarak bağırmaya başlayan kadın adamı tüm uçağa rezil etti. “Bana dokunan bu adam oldukça bilinen ve zengin bir iş adamı. Herkes onun kim olduğunu öğrensin” diye bağırmaya başladı.

Tüm olanları da cep telefonuyla kayda alan kadın adamın kendisinden özür dilemesini istedi. Tacizi kabul eden ve özür dileyen adam yüzünü eliyle kapatmaya çalıştı. Genç kadın “bu ilk sefer değil değil mi?

Daha önce de yaptın. Yine yapacaksın. Ama bunu tekrar yaparsan bu görüntülerle seni rezil ederim” diye bağırmaya devam etti. 

Uçakta yerinden kıpırdamasına izin verilmeyen adamdan taciz mağduru kadın şikayetçi oldu ve adam yere indikten sonra polis nezaretinde karakola götürüldü. Olayın ardından genç kadın adamın ceza alacağına inanmadığı için bu görüntüleri internette paylaşarak kendi intikamını kendisi aldı.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika