Önümüzdeki günlerde, halkımızın karşısına bir seri cevaplandırılması gereken soru ile çıkacağız. Bu sorular, işlerliğe kavuşturacağımız, gelecekteki organizasyonumuzun kurumsal adından, olası misyonlarına kadar ayrıştırılmış bir yelpazede yer alacak. Yani; geçmişte bayrak taşıyıcı olan Kıbrıs Türk Hava Yolları ve onun türevlerini ‘İngilizce’ söyleniş ve isimleri ile birlikte Ada İnsanı’mıza bir öngörü olarak sunup, fikirlerini alacağız.
Hangi ismin kullanılmak istendiği konusunu, halkımıza sorup, uygulamak gibi düşünceler ile başlayacak bu misyon; Hava taksi hizmetleri ile çıkış alabilir diye değerlendiriyoruz. Hava taksi ile; özellikle Akdeniz ve Ege üzerinden, Anavatan Türkiye’ye yolları daha da kısaltacağız. Müteakiben; Charter uçuşlar ile devam edilebilir. Yol haritasının bu şekilde bir safhaya sahip olması ise, tamamen bizim arzu ettiğimiz bir deneyimsel süreçtir.
Yoksa, başından itibaren; tarifeli uçuşlar için hazırlığımızı tamamladığımız anda, projeyi hayata geçirmiş olabilirdik . Ancak, belirttiğim üzere, hava taksi olayını denemiş olmak istiyoruz. Charter uçuşları da, özellikle üniversitelerimizde öğrenim gören öğrencilerimiz için düşünüyoruz. Ada’daki tüm öğrencilerin ihtiyaç duyduğu; ulaşım kolaylığını ve bağlı gerekliliklerini olması gereken düzeye çekmeyi düşünüyoruz.
Bunun ilk kriteri; taşınacak bagajın ağırlığından, elbette biletleme ücretlerine kadar, en ekonomik ve olumlu yaklaşıma haiz olmalıdır.Bunun için de; şu anda charter uçuş programı için çalışıyoruz.
Ancak, karşımızda nasıl ve aksine bir rekabet göreceğimizi bilemiyorum. Çünkü, karşımızdaçok ciddi havacılık kuruluşları var. Onlar ile, belli prensiplerde, ne yönde, faaliyete ortak olacağımızı şu anda belirlemek zordur. Biz, ne yapmak istediğimizi biliyoruz. Gelişmeler karşısında; Onların ortaya ne koyacakları konusunda, şu andayorum yapabilmemiz zor.” değerlendirmesinde bulundu.