spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Pazar, 21 Temmuz 2024

Gulf Air İstanbul uçuşlarını artırıyor

Seçtiklerimiz

Bahreyn’in milli havayolu Gulf Air, 02 Ağustos’tan itibaren her gün başkent Manama’dan İstanbul’a uçacak.

Havayolu tarafından yapılan açıklamada İstanbul’un Bahreyn ve Körfez ülkeleri için favori destinasyonlardan biri olduğu ve artan talebe yanıt verildiği belirtildi.

Gulf Air İcra Kurulu Başkan Vekili Kaptan Waleed Abdulhameed AlAlawi, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Sürekli olarak pazar taleplerini daha yakından inceliyoruz ve uçuş ağımızın farklı noktalarından gelen trafik trendlerini izliyoruz. Kurallardaki değişikliklerle beraber, yolcularımıza daha fazla esneklik sunarak uygun gördüğümüz frekansları artırıyoruz.

Pazar ihtiyaçlarına uyum sağlamak ve çevik olmak her zamankinden daha önemli ve bu tür değişikliklerde esnek olmaktan gurur duyuyoruz”.

Gulf Air şu an Abu Dabi, Dubai, Kuveyt, Riyad, Cidde, Dammam, Medine, Muskat, Kahire, Amman, Kazablanka, Londra, Paris, Frankfurt, Atina, İstanbul, Tiflis, Larnaka, Bangkok, Manila, Singapur, Dakka, Kolombo, Maldivler ile Hindistan ve Pakistan’daki çeşitli destinasyonlara uçuyor.

Havayolu mayıs ayında, tüm uçuşlarının pilotlar ve uçuş görevlileri de dahil olmak üzere %100 aşılı ekipler tarafından gerçekleştirileceğini duyurdu. Yine kısa süre önce Gulf Air tüm bilet sahiplerine ücretsiz COVID-19 seyahat sigortası sunmaya başladı.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika