spot_img
spot_imgspot_img
16.4 C
İstanbul
Pazar, 14 Nisan 2024

Gogo, Japon Havayolları ile anlaştı

Seçtiklerimiz

Son olarak ABD iç hat uçuşlarında  yaygınlaşmaya başlayan uçak içi internet hizmeti uygulaması, artık sınırları aşarak, okyanus ötesinde de aktif olmaya başlayacak. Son olarak Delta Havayolları’nın uzun menzilli geniş gövdeli uçaklarına gelmeye başlayan Gogo servisi, son olarak Japonya Havayolları ile de anlaştı. Anlaşmanın ardından, JAL’ın tam 77 uçağının kablosuz internet sağlayıcısı Gogo olacak. Bu aynı zamanda Gogo’nın ABD sınırları ötesinde yaptığı ilk anlaşma özelliğini taşıyor.

Gogo son olarak, ABD, Avrupa ve Atlantik üzerindeki gücünü artırmak için, bugün ve gelecekte kurulacak olan SES uydularının Ku-band frekansını kullanmak için önemli bir anlaşmaya imza atmıştı.

Gogo

Hali hazırda Virgin, Delta, American Airlines, United Airlines ve Air Canada gibi önemli müşterileri bulunan Gogo, Japon Havayolları ile anlaşması sonucunda önemli bir adım attı. Kişisel tahminim, bir sonraki adımda Gogo Avrupa’daki havayolları ile de flört etmeye başlayacak. Bildiğiniz gibi ülkemizde de Türk Hava Yolları’nın da bu konuda bir adım atmış ve THY de uçak içi internet hizmetini bazı uluslararası uçuşlarında vermeye başlamıştı.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika