spot_img
spot_imgspot_img
15.1 C
İstanbul
Pazartesi, 22 Nisan 2024

Germanwings’ten ile Kültürler Karnavalı’na

Seçtiklerimiz

Kültürler arasında yakınlaşmayı hedefleyen karnavalda, dünyanın her yöresinden gelen insanların uyum içinde yaşaması kutlanıyor. Çin’den, Güney Afrika’ya, Brezilya’dan Kore’ye farklı ülke ve kültürden gelen insanların yöresel kıyafetleriyle yaptıkları dans ve gösteriler ilgiyle izleniyor.

Yaklaşık olarak 1,5 milyon ziyaretçinin katılması beklenen festival 10-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Dört gün boyunca sürecek olan festivalde egzotik yiyecekler, içecekler bulunurken birbirinden güzel konserler ve partiler de düzenlenecek.

Geçen yıl Türklerin yoğun olarak yaşadıkları Kreuzberg semtindeki Hermannplatz meydanında başlayan geçit törenine, aralarında Türkiye ve çok sayıda Latin Amerika ülkesinin de bulunduğu toplam 70 ülkeden binlerce kişi süslü araçlarla katıldı.

Berlin’deki ‘Kültürler Karnavalı’na Germanwings Fırsatları İle Katılın

Kültürler Şehri Berlin’e 29€’dan başlayan fiyatları ile dikkat çeken Alman Havayolu şirketi Germanwings ile uçmak mümkün. Germanwings, İstanbul- Berlin arasında haftada 4 gün Airbus A319 tipi uçaklar ile gerçekleştiriliyor. İstanbul uçuşları Sabiha Gökçen Havalimanından yapılıyor ve havalimanından Taksim’e uçak saatlerini yakalayacak biçimde servisler bulunuyor.

Almanya seyahatlerinde Germanwings avantajlarından yararlanmak isteyenler, Germanwings’in internet sitesinden ya da uluslararası çağrı merkezinden rezervasyon yaptırabilirler.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika