spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Pazar, 21 Temmuz 2024

Germanwings, 2012 yaz uçuş planını açıkladı

Seçtiklerimiz

Avrupa’nın lider düşük fiyatlı havayolu şirketi Germanwings, 2012 yaz uçuş planını açıkladı. 2012 yılı yaz uçuş programı çerçevesinde 20 yeni noktaya uçacak olan Germanwings yaz aylarında da yolcularına uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam edecek.

Özellikle Köln/Bonn ve Stuttgart merkezlerinden pek çok ilk uçuş gerçekleştirecek havayolunun yaz aylarında programa dahil edeceği yeni destinasyonların büyük ilgi çekmesi bekleniyor.  

Haziran ayı itibariyle Köln/Bonn merkezinden Kazablanka başta olmak üzere Fas’ın Tunus, Tanca ve Nador şehirleri, Londra Heathrow, Napoli, Katanya, Jerez de la Frontera ve Rijeka uçuşları başlayacak. Bu seferlerin yanı sıra Köln/Bonn’dan seyahat eden yolcular artan Barselona ve Prag uçuşlarından da yaz süresince yararlanabilecek.

 

Stuttgart havalimanı ise bu yaz en çok yeni sefere ev sahipliği edecek. Özellikle Avrupa’nın güneyine başlanacak seferler arasında Venedik, Katanya, Dubrovnik, Bilbao, Bremen, Brüksel, Milan, Manchester ve Rijeka noktaları bulunuyor.

Germanwings uçuş programı çerçevesinde İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir’den; Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover, Hamburg dahil olmak üzere toplam altı noktaya sefer düzenliyor.

Avrupa’nın en başarılı düşük tarifeli havayollarından biri olan Germanwings, merkezleri Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover ve Dortmund’dan Avrupa’nın 90’dan fazla noktasına uçuyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi Germanwings yolcularına 32 adet Airbus A319 tipi uçaktan oluşan genç bir filoyla hizmet veriyor.

29 Euro’dan başlayan fiyatlarıyla dikkat çeken Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A319 ile yapılıyor. İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiren Germanwings’in avantajlarından yararlanmak isteyenler şirketin www.germanwings.com  web sitesinden, uluslararası çağrı merkezinden veya Airep ofisinden rezervasyon yaptırabilirler.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika