spot_img
spot_imgspot_img
16.4 C
İstanbul
Pazar, 19 Mayıs 2024

Etihad, Ortadoğu’nun Lider Havayolu seçildi

Seçtiklerimiz

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad,  Dubai’de gerçekleştirilen Dünya Seyahat Ödülleri’nin Ortadoğu töreninde dördüncü yıl üst üste “Lider Havayolu” ödülünü alarak toplam dört dalda ödüle layık görüldü.

 

Abu Dabi merkezli Etihad Havayolları, ödül töreninde, Ortadoğu’nun Lider Havayolu ödülünün yanı sıra, En İyi First Class, En İyi Kabin Ekibi ve En İyi Uçuş Eğlence Sistemi ödüllerini de alarak geceye damgasını vurdu. Etihad’ın kabin hizmeti, aynı hafta içinde Business Travel Awards’da da En İyi Kabin Ekibi ödülüne layık görüldü.

 

Etihad Havayolları’nın Üst Ticari Yöneticisi Peter Baumgartner konuyla ilgili “Ortadoğu’nun Lider Havayolu ödülünü almak büyük bir onur. Ortadoğu pazarı Etihad için çok önemli, bu nedenle bölgedeki konuklarımız ve meslektaşlarımız tarafından bu anlamda kabul görmekten dolayı oldukça memnunum. Bu ödül havacılık sektörü ile konuklarımızın, üstün hizmet ve ürün kalitesi sunmaya devam edeceğimize olan inancını yansıtıyor. Umarım bu ödül çok daha fazla yolcuyu, sektörün en iyi havayoluyla uçmaya teşvik eder”, şeklinde konuştu.

 

Etihad, Kasım ayında gerçekleştirilen Dünya Seyahat Ödülleri töreninde de “Dünyanın Lider Havayolu” ve “En İyi First Class” ödüllerine layık görülmüştü. Etihad, 213.000 seyahat sektörü profesyonelinin oylarıyla verilen bu ödülle, yıl sonunda Londra’da düzenlenecek olan World Travel Awards’da Ortadoğu’yu temsil edecek tek havayolu şirketi oldu.

 

Etihad Hakkında:

Etihad Havayolları, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi merkezli olarak Orta Doğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Asya’da 60’ın üzerinde noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Daha detaylı bilgiye şirketin www.etihad.com adresindeki web sitesinden ulaşılabiliyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika