spot_img
spot_imgspot_img
13 C
İstanbul
Cumartesi, 20 Nisan 2024

Etihad Havayolları ile Çin’i Keşfedin

Seçtiklerimiz

Etihad Havayolları, 1 Mart 2012 tarihinden itibaren haftanın beş günü Şangay’a uçuruyor.Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, Chengdu ve 1 Mart 2012 tarihi itibariyle başlayacak olan Şangay uçuşlarıyla konuklarını Çin’i keşfetmeye çağırıyor. Tüm vergiler dahil servis ücreti hariç 570 Avro’dan başlayan fiyatlarla Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada beş gün düzenlenecek olan seferler İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak gerçekleştirilecek. Etihad Havayolları’nın ödüllü uçuş programı Etihad Guest üyeleri ise Mart ayı boyunca gerçekleştirecekleri Şangay uçuşlarından iki kat uçuş mili kazanacak.

Chengdu ve Şangay’la Çin’i daha yakından keşfedin…

Eşsiz doğal güzellikler ve tarihi tapınaklar ile bezenmiş olan Chengdu; gözalıcı canlılığı, muhteşem sesleri ve The Bund and Yuyuan Bahçeleri ile görülmeğe değer Şangay, Çin’i keşfetmeye çağırıyor.

Etihad Havayolları ise uçuş esnasında Çin mutfağı seçenekleri sunarken, konuklarını Çin kültürü ile tanıştırmaya gökyüzünde başlıyor

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika