spot_img
spot_imgspot_img
17.7 C
İstanbul
Salı, 21 Mayıs 2024

Etihad: Duraklarına Marina Mall’ı da ekledi

Seçtiklerimiz

Denizaşırı konukları için Dubai’yi çok daha ulaşılabilir hale getiren Etihad, Marina Mall’un yanı sıra Chelsea Towers’ın önünden gerçekleştirdiği servislere de devam ediyor. Uçuştan 6 ile 24 saat öncesinde Chelsea Towers durağından check-in yapma ve bagaj teslim etme olanağı sunan Etihad,  Marina Mall durağından servise binen konukları için ise ücretsiz otopark hizmeti sağlıyor.

Günde 10 sefer gerçekleştirilen servisler; ergonomik tasarımlı koltuklar ile özel havalandırma ve kişisel eğlence sistemlerine sahip lüks Mercedes-Benz otobüslerle yapılıyor. Dubai’deki kalkış noktalarından Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’na yaklaşık 45 dakikada ulaşan Etihad Ekspres servislerinden Etihad ile uçmayan yolcular da makul bir ücret karşılığında faydalanabiliyor.

Etihad’ın lüks transfer hizmetleri seyahatleri kolaylaştırıyor…

Etihad, Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’ndan Dubai’nin yanı sıra Al Ain şehrine de lüks otobüs servisi hizmeti sunuyor. Şirket öte yandan Abu Dabi Uluslararası Havaalanı’na uçan bütün premium yolcuları için BAE içindeki diledikleri bir noktaya özel şoförlü ulaşım hizmeti sağlıyor.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika