spot_img
spot_imgspot_img
27.6 C
İstanbul
Pazartesi, 24 Haziran 2024

Emirates ve flydubai Stratejik Ortaklığı Dördüncü Yılında

Seçtiklerimiz

Emirates ve flydubai Stratejik Ortaklığı Dördüncü Yılında

  • 2017 yılından bu yana 8,3 milyondan fazla yolcu ortak uçuş ağını kullanarak kolay bağlantılı  aktarma yaptı
  • Emirates ve flydubai ortaklığı sayesinde 8,4 milyondan fazla Emirates Skywards üyesi toplam 133 milyar Skywards Mili kazandı.

Emirates ve flydubai, stratejik ortaklıklarının dördüncü yılını kutluyor. Dubai merkezli iki havayolunun 2017 yılında güçlerini birleştirdiği günden bu yana 8,3 milyondan fazla yolcu ortak uçuş ağını kullanarak kolay  bağlantılı uçuş imkanından yararlandı. Emirates’in ve Flydubai’nin yolcu sadakat programı Emirates Skywards, 27 milyonu aşkın üyesine özel ödüller ve avantajlar sunarak global çapta üye sayısını genişletmeye devam ediyor.

Emirates Havayolu ve Grubu Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı ve flydubai’nin Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Ahmed bin Saeed Al Maktoum yaptığı açıklamada şunları söyledi : “Emirates ve flydubai stratejik ortaklıkları kapsamında büyük başarılar elde etmeye devam ediyor. İki havayolunun ortak ağı hem yolcularımıza daha fazla seçenek ve  esneklikle daha iyi bir seyahat deneyimi sunuyor hem de modern global merkezimiz Dubai’ye trafik akışını canlandırıyor. Dünya çapındaki mega etkinlik Expo 2020’nin halen devam ettiği bugünlerde 25 milyondan fazla ziyaretçiyi evimizde ağırlamak konusunda hayati bir rol üstlenmekten dolayı çok heyecanlıyız.”

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika