spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Cumartesi, 13 Temmuz 2024

Emirates, üç alanda altın ödüle layık görüldü

Seçtiklerimiz

Dünya lideri konumundaki hava taşımacılığı hizmetleriyle tanınan Emirates, sunduğu kusursuz kara taşımacılığı hizmetlerinin RoSPA töreninde üç altın ödüle layık görülmesiyle bu alanda da ismini duyurdu.

İki yıl üst üste ödül alan tek havayolu olan Emirates ekibi, Filo Güvenliği Ödülü, Sağlık ve Güvenlik Ödülü ve Eğlence Hizmetleri Güvenliği Ödülü olmak üzere üç kategoride altın ödül alarak operasyonel güvenlik performansı, sağlık ve güvenlik yönetim sistemleri, çalışanlarını ve müşterilerini korumaya yönelik kapsamlı COVID-19 önlemleri konularında somut sonuçlar ortaya koydu.

Emirates BAE’de, mürettebatına ve diğer çalışanlarına iş yerine geliş gidiş hizmeti sunmak için binden fazla araçtan oluşan bir filo işletiyor ve bir yılda ortalama 2,5 milyon karayolu seyahati gerçekleştiriyor.

Emirates ayrıca, özel Şoförlü Araç Hizmeti kapsamında, hizmet sağlayıcıların premium müşterilerin havalimanına konforlu ve güvenli şekilde geliş ve gidişini sağlaması için standartlar ve protokoller uygulamakta.

RoSpa (Kazaları Önleme Derneği), dünya çapında iş sağlığı ve güvenliğini, yol, ev, eğlence ve eğitim güvenliğini teşvik etmeye ve kolaylaştırmaya odaklı bir Birleşik Krallık kuruluşudur.

Her yıl sunulan RoSpa Ödülleri, risk değerlendirmeleri, güvenlik denetimleri ve güvenlik eğitimi girişimleri gibi hususlar da dahil olmak üzere, bir katılımcının sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerine dair somut kanıtlar sunmasını gerektiren sıkı koşullar altında yapılan başvuruların bağımsız bir jüri kurulu tarafından değerlendirilmesiyle veriliyor.

2021 yılında yarışmaya, dünya çapındaki şirketlerce 2.000’den fazla başvuruda bulunuldu.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika