spot_img
spot_imgspot_img
26.9 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

Emirates Skywards’tan Ekstra Mil kazanma Şansı

Seçtiklerimiz

Emirates Skywards üyeleri, kampanya dönemde rezerve edilen ve gerçekleştirilen Emirates ya da flydubai uçuşlarında, ekstra Statü Mili kazanıyor

 

Üyeler, Emirates Skywards’ın bir üst kademe faydalarına, daha kısa sürede ulaşabiliyor.Emirates ve flydubai’nin ödüllü sadakat programı olan Emirates Skywards’ın üyeleri, uçuşlarda, ekstra Statü Mili kazanmaya yönelik yeni ve heyecan verici hizmetle, bir sonraki Emirates Skywards’ın bir üst kademe faydalarına, daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.
 
Kampanya, 26 Kasım 2018 ve 31 Mart 2019 tarihleri arasında, Emirates ya da flydubai ile yapılan seyahatlerde 26 Kasım ve 03 Aralık 2018 tarihleri arasında satın alınan biletler için uygulanıyor.

Promosyondan yararlanabilmek için yolcuların, Emirates Skywards’ın mevcut ya da yeni katılmış üyeleri olması gerekiyor. Üye olmak isteyen yolcuların Emirates Uygulaması üzerinden ya da emirates.com veya flydubai.com adresleri üzerinden kayıt olmaları gerekiyor.

Yolcuların ayrıca, artı Statü Mili kazanma hakkını elde edebilmeleri için; Emirates ile uçtuklarında, ‘Flex’ ya da ‘Flex Plus,’ flydubai ile uçtuklarında ise ‘Free to Change’ ya da ‘Business Basic’ ücretlendirmelerinden birini seçmeleri gerekiyor.

 
Emirates Skywards dört aşamalı üyelik imkânı sunuyor: Blue, Silver, Gold ve Platinum ve bunların her biri, üyeler için, özel check-in, biniş önceliği, Lounge girişi, ücretsiz koltuk seçimi imkânı ve özel Wi-Fi öncelikleri gibi, eşsiz faydalar sunuyor. Üyeler, Emirates ya da flydubai ile yapılan uçuşlarda Statü Milleri kazanarak, bir üst kademe üyeliğe geçebiliyorlar.
 
Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher, konuya dair yaptığı açıklamada: “Her zaman için, yolcularımıza, daha fazla değer kazandırmaya ve çok daha fazla fayda sunmak için çalışıyoruz. Bu kapsam ve ölçekte bir ilk olan en son kampanyamızla, Emirates Skywards üyeleri, uçuşlardan ekstra Statü mili biriktirebilecekler ve bu da Emirates Skywards’ın bir üst kademesine, daha hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri anlamına geliyor,” dedi.
 
Seçilen ücret tipi ve seyahat sınıfına bağlı olarak, Emirates Skywards üyeleri, dönüş yolculukları sırasında, bir hatta iki Emirates Skywards statüsü yükselebiliyorlar.
 
Örneğin, Londra ve Sydney ya da New York ve Johannesburg arasında, Economy Class Flex ya da Flex Plus ücreti ile dönüş uçuşunu tamamlayan bir Emirates Skywards Blue üyesi, bu kampanya sayesinde, Silver statüye yükselmeye yetecek kadar Statü Mili kazanabilecek. Business Class Flex ya da Flex Plus ücretleri ile uçtuğunda ise, aynı üye, Skywards Gold statüsünü elde edebilmeye yetecek Statü Millerini, hemen kazanmış olacak.
 
Ayrıca, tüm üyeler uçuşlardan Skywards Milleri kazanmaya devam edecek ve bu Miller de Emirates ya da flydubai’deki uçuşlarda ya da dünyanın her yerindeki Emirates Skywards ortak havayolları, oteller, ticari işletmeler ya da etkinliklerindeki, geniş kapsamlı ödüllere ulaşmak için kullanılabilecek.

Yolcular ayrıca, Skywards Millerinin %100’üne kadar olan kısmını, ‘My Family’ programı kapsamında, bir havuzda biriktirebiliyor ve ödüllerini, eskiye göre daha hızlı bir şekilde kullanabiliyor.

 
Şu anda, Emirates Skywards, küresel olarak 23 milyondan fazla üyeye sahip. Program, ortak markalı kartlar da dahil, stratejik küresel ve yerel ortaklıklar ve dünyanın her yerindeki etkinliklerdeki paranın satın alamadığı eşsiz deneyimlere erişim de dahil, daha kişiselleştirilmiş ve hedeflenmiş hizmetlerle, üyelerine, seçme şansı ve esneklik sunmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika