spot_img
spot_imgspot_img
12.6 C
İstanbul
Salı, 27 Şubat 2024

Emirates, Premium Economy yolcularına özel köpüklü şarap sunuyor

Seçtiklerimiz

Chandon ile Şerefe: Emirates, Premium Economy yolcularına özel seçkin bir köpüklü şarap sunuyor

Emirates, Premium Economy Class’ın benzersiz seyahat deneyimini daha fazla uçuş noktasına taşımaya devam ederken, yolcular da Emirates’e özel seçkin bir köpüklü şarap olan Chandon Vintage Brut 2016’nın tadını çıkarabiliyor.

Lüks koltuklar, geniş diz mesafesi, sofistike kabin tasarımı ve birinci sınıf uçak içi eğlencenin yanı sıra Emirates Premium Economy, yolculara gelişmiş bir yiyecek ve içecek deneyimi sunuyor. Havayolu, yolcularına uçuş sırasında ferahlatıcı kabarcıkların keyfini yaşatmak amacıyla seçkin bir Avustralya köpüklü şarabı olan Chandon Vintage Brut 2016’yı zengin içecek seçeneklerine dahil etmiş bulunuyor.

‘Hafif kompleks, genç ve canlı aromalara’ sahip olarak tanımlanan Chandon Vintage Brut 2016, zarafet ve derinlik için geleneksel yöntemle yapılmış birinci sınıf bir köpüklü şaraptır. Victoria Dağları’ndaki bozulmamış Strathbogie ve King Valley bağlarından elde edilen üzümler, zengin tınlı topraklarda yetiştiriliyor ve ılıman yaz havasında gelişiyor. Şarap daha sonra, mükemmel asitliği ve tazeliği elde etmek için iklim ve meyve potansiyeline odaklanan deneyimli şarap üreticileri tarafından, yapıldığı yöreyi yansıtan kendine özgü bir stil ve hassasiyet ile hazırlanıyor. Sonuç; tamamen Emirates Premium Economy yolcularına özel hazırlanan lüks bir şarap.

Chandon Vintage Brut 2016 Tadım Profili

Uzunluğu ve inceliği ile lezzetli, yumuşak, taze ve kremsi bir şarap olan Chandon Vintage Brut 2016, %50 Pinot Noir, %45 Chardonnay ve %5 Meunier karışımıdır. Chardonnay üzümleri limon ve yeşil elma aromalarını vurgularken Pinot Noir ve Meunier üzümleri nar ve pembe greyfurt aromalarını açığa çıkarıyor. Canlı tazeliği ve beyaz çiçek aromaları, biraz daha genç bir mayadan kaynaklanmaktadır. Damakta misket limonu ve yeşil elma notaları bulunurken, fındık pralin, bisküvi ve taze hamur ekstra gövde katıyor. Chandon Vintage Brut 2016 kendi başına serinletici bir aperatiftir, aynı zamanda keskin asitliği nedeniyle yiyeceklerle de birlikte uyum sağlayan çok yönlü bir şaraptır. Emirates Premium Economy yolcuları, uçuş boyunca uçak içi yemeklerle mükemmel bir şekilde eşleştirilmiş içeceğin tadını çıkarabilir.

Chandon Vintage Brut 2016, kurulduğu 1986 yılından bu yana Chandon Avustralya’da yapılan ilk şaraptır. Melbourne’un kuzeydoğusundaki ünlü Yarra Vadisi’nde bulunan bağ, köpüklü şaraplık üzüm yetiştirmede mükemmel formuyla Avustralya’nın en eski ve en prestijli şarap bölgelerinden biridir. Chandon ayrıca Yarra Vadisi’nde Sustainability Australia akreditasyonuna sahip üç bağdan biridir.

Premium Economy Deneyimi

Seçkin Chandon’a ek olarak, Premium Economy Class yolcuları, ana yemek seçeneği de dahil olmak üzere zengin gurme ve bölgesel esintili menülerin tadını çıkarabilirler. Menüler, Emirates uzman şefleri tarafından aylık olarak güncellenmekte ve sık seyahat edenler için bile çeşitlilik garanti etmektedir. Keten peçeteler, kaliteli Royal Doulton porselen, paslanmaz çelik çatal bıçak takımı ve yemeği tamamlamak için servis edilen likörler, çikolatalar, kahve ve çay ile servis edilen Emirates Premium Economy mutfağı zarif bir deneyim sunmaktadır. Ücretsiz içecek menüsü ayrıca, Emirates tarafından yolcular için sınıfının en iyisi çeşitli alkollü içkiler, biralar, alkolsüz içecekler ve kaliteli şaraplar içermektedir. Emirates, 2006’dan bu yana şarap programına 1 milyar ABD doları tutarında yatırım gerçekleştirdi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika