spot_img
spot_imgspot_img
11.2 C
İstanbul
Salı, 27 Şubat 2024

Emirates Mikro, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere (MKOBİ) Destek Oluyor

Seçtiklerimiz

Havayolu, 2022 Birleşmiş Milletler MKOBİ Günü’nde KOBİ’lerin global ekonomi ve toplumlar açısından sahip olduğu hayati rolü takdir etti.

Yeni Emirates Business Rewards üyeleri, programa katılım bonusu ile iş seyahatlerine dönüşlerini hızlandırabilirler.

Birleşmiş Milletler Mikro, Küçük ve Orta Büyüklükte İşletmeler (MKOBİ) Günü’nün ve bu işletmelerin pandemi sonrası toparlanma sürecinde oynadığı hayati rolün altını çizmek için, Emirates, MKOBİ’lere Emirates Business Rewards programına kaydolan yeni üyelere cazip bir teşvikle büyüme fırsatlarını araştırma imkânı veriyor.

10 Temmuz 2022 tarihine kadar ilk kez hesap oluşturarak programa üye olan uygun işletmeler, Ortadoğu ve Afrika/WAIO’nun çoğu noktasına girişimciler ve KOBİ’ler için dünya lideri destek programları ve altyapı sunan Dubai’ye bir Ekonomi Sınıfı gidiş – dönüş bilete denk gelen 10.000 Business Reward Puanı değerinde katılım bonusu kazanıyorlar.

Emirates bu teşvikiyle MKOBİ’leri desteklemeyi, sürdürülebilir kalkınma, global ekonomi ve toplumlar açısından oynadıkları vazgeçilmez rolü takdir ediyor.

Hâlihazırda Emirates Business Rewards programına katılan 30.000’den fazla mikro, küçük ve orta büyüklükte işletme bulunuyor. Bu işletmeler kolay kayıt, erişilebilir puan kazanma ve kullanma, son dakika yapılan rezervasyonlarda dahi esneklik ve yükseltme olanakları dâhil çok çeşitli avantajlardan yararlanıyorlar.

Emirates Business Rewards, “iş seyahatini rahat ve kolay hale getirme” hedefiyle, işletmelerin iş seyahatlerinden puan kazanmasını ve bu puanları müsait olma durumuna göre diledikleri Emirates uçuşunda ve diledikleri sınıfta gelecek uçuşlar ve yükseltmeler için kullanabilmelerini sağlıyor.

İşletmeler, çalışanlarının veya konuklarının Emirates ile yaptıkları her seyahatinden puan kazanabilir, bu puanları ödül uçuşları ve sınıf yükseltmeleri için kullanabilirler. Yolcuların, Emirates Skywards Üyesi olmaları halinde aynı uçuşta Skywards Mili de kazanabilirler.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika