spot_img
spot_imgspot_img
13.6 C
İstanbul
Cumartesi, 2 Mart 2024

Emirates, kara ulaşımı hizmetlerinde 5 önemli ödüle layık görüldü

Seçtiklerimiz

Emirates, kara ulaşımı hizmetlerinde sağlık ve güvenlik alanında 5 önemli ödüle layık görüldü

Emirates Group Transport Services, geçtiğimiz günlerde Dubai’de düzenlenen Kraliyet Kazaları Önleme Derneği (RoSPA) Ödül Töreni’nde 5 farklı ödülle onurlandırıldı: Sağlık ve güvenlik performansı Altın Ödülü, Dinlence Hizmetleri Güvenliği Altın Ödülü, Emirates ekip üyelerinden birinin aldığı güvenlik alanında yılın “Influencer”ı ödülü, Sağlık ve Güvenlik Girişimleri Alanında Üstün Başarı Ödülü ve Orta Doğu Bölgesi En İyi Filo Güvenliği Kupası.

Dünyada ulaşım alanında sağlık ve güvenlik performansıyla birincilik ödülüne layık görülen tek havayolu şirketi olan Emirates, bu ödülü 4 yıldır kimseye kaptırmıyor. Sağlık ve güvenlik performansı altın ödülü, hizmetin personeli ve müşterileri etkileyen tüm aşamalarının genel sağlık ve güvenlik performansını, eğlence hizmetleri güvenliği altın ödülü ise doğrudan misafirlere ve ziyaretçilere sunulan hizmetlerin sağlık ve güvenlik performansını kapsıyor. Ulaştırma Hizmetleri Müdürü Roshan Menon ise, Orta Doğu’da güvenliği teşvik etmek için yürüttüğü çalışmalarıyla Yılın “Influencer”ı ödülünü aldı. Emirates Grubu ayrıca, COVID-19 sırasında ulaşımda sunduğu kapsamlı desteği ve güvenlik önlemleriyle Orta Doğu bölgesi sağlık ve güvenlik girişimleri kategorisinde üstün başarı ödülü kazandı. Şirket son olarak, Orta Doğu’da mesleki yol risklerini yönetmede gösterdiği mükemmel performansla filo güvenliği kupasını da aldı.

BAE’de yolcularına, kabin ve kokpit ekiplerine ve diğer çalışanlarına iş yerine geliş gidiş hizmeti sunmak için binden fazla araçtan oluşan bir filo işleten Emirates, bir yılda ortalama 2,5 milyon karayolu seferi gerçekleştiriyor. Emirates Kabin Ekipleri’ne sunulan pek çok avantaj arasında, konaklama yerleri ile havaalanı arasında ulaşım imkânı sağlayan, son teknoloji özel servis hizmeti yer alıyor. Emirates Pilotları ise özel şoförler tarafından evlerinden alınarak görevlerini gerçekleştirilecekleri havaalanına taşınıyor. Emirates’in ve dnata’nın yer hizmetleri personellerine de işe geliş gidiş hizmetleri sunuluyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika