spot_img
spot_imgspot_img
10.7 C
İstanbul
Çarşamba, 28 Şubat 2024

Emirates Kabin ekibi alacak

Seçtiklerimiz

Emirates işe alım uzmanları, gelecek 6 hafta boyunca dünya çapında 30 şehre yapacağı ziyaretlerle kabin ekibine katılacak yetenekler arıyor.

Havayoluyla seyahatlerin tam anlamıyla yeniden başlamasıyla birlikte, şirketin işe alım uzmanları bugün itibarıyla Haziran ayı sonuna kadar 30 şehirde yoğun bir şekilde adaylarla bir araya gelerek işe alım gerçekleştirecek.

Emirates ekipleri bu yeni işe alım mülakatları kapsamında Avustralya’dan Birleşik Krallık’a, Avrupa’da onlarca şehirden, Kahire, Cezayir, Tunus ve Bahreyn’e kadar seyahat edecek. İstanbul’da yapılacak mülakat ise 30 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.

Emirates İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdulaziz Al Ali yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Uçuş alanında kariyer yapmak isteyenler için Emirates’ten daha heyecan verici bir şirket yoktur ve Kasım ayında kabin ekibi için işe alım mülakatlarımızı başlattığımızdan beri olağanüstü bir ilgi gördük.

Mülakatların belirli kısımları çevrimiçi gerçekleştirilse de, mümkün olduğunda adaylarla birebir görüşmeye çalışıyoruz ve bu yüzden Yetenek Avcısı ekibimiz önümüzdeki 6 hafta boyunca potansiyel adayları değerlendirmek için 30 şehri ziyaret edecekleri hızlı bir tur gerçekleştirecek.”

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika