spot_img
spot_imgspot_img
21.4 C
İstanbul
Pazar, 23 Haziran 2024

Emirates First Class Ürünleri  Artık Evinizde

Seçtiklerimiz

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, First Class seyahat deneyimini resmi mağazasına da taşıyarak, ikonik ürünlerini satışa sunuyor
 
Emirates Havayolu, First Class hizmetinin bir parçası olan ve seyahat deneyimini üst noktaya çıkaran ürünleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Havayolu, Resmi Mağazası’nda satışa sunduğu Bowers & Wilkins PX kulaklıklarından, hydra-active pijama ve sıcak tutan yumuşak tüylü battaniyelere kadar, nihai lüks ürünleri artık evde de deneyimlemek mümkün.
 
Bowers & Wilkins PX Kulaklıkları
 
Bowers & Wilkins PX kulaklıkları, bulunduğunuz her ortama uyum sağlayabilecek şekilde tasarlandı. 22 saatlik pil ömrü ve 3 farklı ses modu ile bu kulaklıklar ister ofisinizde ister sokakta ister herhangi bir uçuşta olun, hep yanınızda olacak. Bir sonraki maceranızdan önce, özel Emirates kutularında, iki renkte bulunan bu ürünlerden mutlaka bir tane edinin!

Özel tasarlanmış Bowers & Wilkins PX Kulaklıkları’nı, tüm Emirates Resmi Mağazaları ve www.emirates.store adresinde, 305 dolara satılıyor.

 
Hydra-active (First Class) Pijamalar
 
Dünyada, bir havayolu şirketi için geliştirilen ilk nemlendirici uyku ürünleri ile rahatlayın ve hydra-active pijamalar sayesinde 40,000 fit yükseklikteymiş uykuya dalın. Derideki su kaybını önlemek üzere geliştirilen bu pijamalarla, her sabah dinlenmiş ve tazelenmiş olduğunuzu hissedeceksiniz.

Kumaşı, her harekette salınan ve cildinizi nemli tutan ve koruyan doğal maddeler Shea ve Argan Yağları ile tasarlandı. Patentli Mikrokapsül Teknolojisi, doğal, yapısı sayesinde pijamaları yıkayıp tekrar tekrar kullanmanıza imkân tanıyor.

Erkek pijamaları koyu gri ve kadın pijamaları açık gri renkte 4’er beden olarak seyahat paketleri içerisinde sunuluyor.Tüm Emirates Resmi Mağazaları ve www.emirates.store adresinde mevcut olan First Class pijamalarının ücreti, parça başına 34 dolar.

 
First Class Battaniye
 
Kış mevsimi ve festival dönemi yaklaşırken, aile ve arkadaşlarınızla evinizde geçirdiğiniz o özel serin gecelerde kendinizi şımartın ve sıcacık battaniyenizin keyfini çıkarın. Battaniye açıldığında, krem renkli, tüylü, el ve ayakları sıcak tutacak kol ve ayak ceplerine sahip. Bu çok işlevli ürün, ayrıca bir seyahat yastığına dönüştürülerek, nihai bir rahatlık ve boyun için destek sağlıyor.

Tüm Emirates Resmi Mağazaları ve www.emirates.store adresinde mevcut olan First Class battaniyelerin bedeli, 38 dolar.Tüm Emirates Resmi Mağazası ürünleri, küresel olarak, 30 ABD doları ücreti ile gönderilebiliyor

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika