spot_img
spot_imgspot_img
17.9 C
İstanbul
Salı, 25 Haziran 2024

Emirates, Business Traveller Middle East 2021 Ödülleri’nde Üç Kategoride Ödüle Layık Görüldü

Seçtiklerimiz

Emirates, Business Traveller Middle East 2021 Ödülleri’nde Rekor Kırarak Art Arda Sekizinci Kez Kazandığı Dünyanın En İyi Havayolu Ödülü Dahil Üç Kategoride Ödüle Layık Görüldü

Emirates, Business Traveller Middle East 2021 Ödülleri’nde art arda sekizinci kere “Dünyanın En İyi Havayolu” seçildi. Havayolu aynı zamanda “En İyi First Class’a Sahip Havayolu” ve “En İyi Ekonomi Sınıfına Sahip Havayolu” ödüllerine layık görüldü.

Ödüller, Emirates’in uçak içinde ve yerdeki yolcu deneyimini sürekli iyileştirmeye yönelik stratejik yaklaşımını ortaya koyuyor.

Havayolu, bu strateji kapsamında tüm temas noktalarında güvenli bir yolculuk sunarken, hiçbir detayı atlamıyor ve aynı zamanda hava taşımacılığı sektörünün karşılaştığı bu en zorlu zamanlarda değişen yolcu beklentilerini de karşılamaya devam ediyor.

Havayolu, sektördeki lider konumunu sürdürmek için, biyometrik yol ve temassız check-in uygulamasını hayata geçirmek, ilave güvence sağlamak ve daha güvenli ve temassız bir seyahat deneyimi yaşatmak çin yolcuların değişen beklentilerini karşılamak suretiyle, uçak yolculuğunu modernleştirmeye yönelik dijital yaklaşımını da daha kararlı bir şekilde uygulamaktadır.

Bugün, check-in’den biniş kapısına kadar, yolcular Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki 33’ü aşkın Emirates biyometrik kontrol noktasında ve 50’ye yakın temassız kioskta seyahatin geleceğini de deneyimleme olağanına sahiptir.

Emirates, aşı kayıtları ve PCR testi sonuçları gibi Covid-19 ile ilgili tıbbi belgeleri standart hale getirmek için sektördeki kurumlar ve devlet otoriteleri ile yakın iş birliği yaparak seyahati kolaylaştırmak ve kısıtlamaları en aza indirmek için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Emirates, Nisan ayında IATA Travel Pass için pilot çalışmayı başlattı ve Mayıs ayı sonuna kadar da tüm uçuşlarda tam uygulamaya geçecek. Emirates, ayrıca yolcular için sorunsuz ve yazılı belge gerektirmeyen bir check-in deneyimini daha da fazla desteklemek üzere Covid-19 ile ilgili tıbbi kayıtların dijital doğrulamasını yapmak için Dubai Sağlık Otoritesi ile de bağlantı halindedir.

Ayrıca, yolcuların seyahat planlarının korunması ile ilgili olarak, havayolu zahmetsiz bir yolculuk için daha fazla güvence ve esneklik sunmaya yönelik çalışmalarını genişletti.

Yolcular artık durumlarında değişiklik olması halinde 36 aya kadar sorunsuz rezervasyon yenileme imkanıyla, seyahatlerini planlarlarken ve yeniden rezervasyon yaparken daha fazla korumaya sahip oluyor.

Skywards üyelerinin statü geçerlilik sürelerini 2022’ye kadar uzatan Emirates, internet ve mağaza alışverişinin yanı sıra ortak markalı kredi kartları ve diğer marka bağlantıları dahil olmak üzere, mil kazanmanın yeni yollarını sunmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika