spot_img
spot_imgspot_img
24.2 C
İstanbul
Perşembe, 13 Haziran 2024

Duty Free Mağazası Büyüyerek Yenilendi

Seçtiklerimiz

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en büyük markası olan Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi. Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katında yaklaşık 10 yıldır 2 ayrı mağaza ile yolculara hizmet veren Setur Duty Free, bu mağazalarını birleştirerek hem yaklaşık 500 metrekare daha büyük bir alana kavuştu, hem de ziyaretçilerine çok daha açık, ferah ve modern bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı.
 
Setur’un yenilenen Duty Free mağazasında hem mevcut markalara daha fazla alan açıldı, hem de yeni markalara yer verme imkanı sağlandı. Yenilenen mağazasındaki kasa sayısını da 8’den 14’e çıkartan Setur, böylece çok daha ferah, zengin ve hızlı bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı. 3 fazda toplam 4,5 ay süren yenileme çalışmaları sonucunda açılan yeni Duty Free mağazası, toplam 1.444 metrekare alan üzerinde, 14 binden fazla ürün çeşidini kaçırılmayacak fiyatlarla sunuyor.
 
Setur’un Duty Free’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arzu Bozkurt Atalay, “Yenilenen mağazamızda müşterilerimize yürüyüş yolları üzerinde çok daha konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Dijital ekranlarımız üzerinden en hesaplı fırsatları tanıtarak, müşterilerimizin piyasa şartlarından çok daha uygun fiyatlar veren kampanyalarla alışverişlerini keyifli hale getiriyoruz. Avrupa’daki örneklerinin en büyüklerinden biri olan mağazamızın, İstanbul’a Sabiha Gökçen’den giriş yapan tüm misafirlerimiz için unutulmaz bir müşteri deneyimi sunmasını diliyoruz” dedi.

 
Bununla beraber yolcular, Sabiha Gökçen havalimanına gelmeden önce sipariş verme imkanı sağlayan seturdutyfree.com Pre-Order web sitesini de kullanabiliyor. Yolcular mağazaya geldiklerinde önceden hazırlanmış olan ürünlerinin ödemesini Pre Order Teslim ve Ödeme noktasında yaparak, alışverişlerini hızlıca tamamlayabiliyorlar.
 
Siteye üye olarak ön sipariş veren yolcular, ilk siparişlerinde Sabiha Gökçen Setur Duty Free mağazalarındaki avantajlı fiyatların yanı sıra ayrıca ilk siparişte ekstra yüzde 20 indirim hakkı da kazanıyor.
 
Alkollü ürünler ve sigara dışında, Sabiha Gökçen Setur Duty Free’de satışa sunulan parfüm, kozmetik, cilt bakımı, gıda ve şekerleme, oyuncak, butik aksesuar ve elektronik kategorisindeki tüm ürünler için ön siparişin kabul edildiği web sitesinde ön siparişler, yolcuların uçuşlarından iki saat öncesine kadar yapılabiliyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika