spot_img
spot_imgspot_img
13.6 C
İstanbul
Cumartesi, 2 Mart 2024

Direkt uçuş sayısını artırmalıyız

Seçtiklerimiz

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, “Ticaretin de turizmin de gelişmesi için direkt uçuş sayısını arttırmalıyız” dedi.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Esenboğa Havalimanı Başmüdürü Hamza Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Ankara Ticaret Odası’nın çalışmaları ile üyelerinin gündeminde yer alan konular ele alındı.

Ziyarette yaptığı konuşmada, Başkent’ten yurt dışına direkt uçuşların önemine dikkat çeken Baran, konuyla ilgili yaptıkları çalışmaları aktardı. Baran, “Ticaretin de turizmin de gelişmesi için direkt uçuş sayısını arttırmalıyız.

Üniversite kenti, ticaretin, sanayinin, savunma sanayi ve sağlık turizminin merkezi olarak yurt dışına direkt uçuş sayımızı artırdığımızda Başkentimizi küresel ekonomi liginde daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi.

Danışmanlık Hizmetleri Meslek Komitesi’nin de aralarında yer aldığı ATO üyelerinin gündemindeki görüş ve önerilerin ele alındığı ziyarette, DHMİ Esenboğa Havalimanı Başmüdürü Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika