spot_img
spot_imgspot_img
8.6 C
İstanbul
Cuma, 1 Mart 2024

D-CAT ile ISG arasında işbirliği

Seçtiklerimiz

D-CAT Technologies projede SAP BusinessObjects İş Zekası platformunu kullanarak, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, operasyonel yeteneklerini ve karar verme süreçlerinin verimliliğini arttırmayı hedefliyor.
 
Yolcu trafiğini 2011’in ilk çeyreğinde %29 arttırarak Dünya’nın en hızlı büyüyen havalimanlarından biri olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (İSG) bu başarısını D-CAT Technologies danışmanlığında başlattığı iş zekası projesiyle gelecek dönemlerde daha yukarılara taşımak hedefinde. 20 Haziran 2011 tarihinde start verilen proje ile Business Objects platformu kuruldu ve İSG ekibinin kullanımına açıldı. Operasyonel takip ve temel performans metriklerinin kıyaslanmasına yönelik olarak hazırlanan bir adet Dashboard’un teslimi ile projenin ilk fazı tamamlanmıştır; ikinci faz için beklenmektedir.
 
İSG, etkin ve görselliği yüksek raporlar eşliğinde karar destek sistemlerinin kaynak yönetimi ile kısa ve uzun vadede işletme stratejilerini pekiştirmeyi planlıyor. D-CAT Technologies ile ilerleyen dönemlerde de büyük projelere imza atmayı planlayan İSG, D-CAT Technologies ile var olan bu çözüm ortaklığının, başarılarının sayısını gelecek günlerde daha da arttıracağı düşüncesinde.
 
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika