spot_img
spot_imgspot_img
13.6 C
İstanbul
Cumartesi, 2 Mart 2024

Borajet, Edremit-Köln karşılıklı uçuşlarını başlattı

Seçtiklerimiz

BORAJET EDREMİT – KÖLN KARŞILIKLI UÇUŞLARI BAŞLADI…
 
Yeni nesil havacılığın ülkemizdeki temsilcisi Borajet, turizm rotalarına özel geliştirdiği seferlerine bir yenisini ekleyerek, Edremit ile Köln arasında karşılıklı uçuşlarını başlattı. Güven ve kaliteyi en üst düzeyde esas alan hizmet anlayışıyla ve sadece “comfort class” ve “business class” sınıfları ile konforlu uçuş sağlayan Borajet her hafta Cuma ve Pazartesi günleri Edremit – Köln arası karşılıklı uçuşlarını gerçekleştirecek.

 

 
Hızla büyüyen uçuş ağına Edremit – Köln hattını da ekleyen Borajet, yeni başlayan uçuşuyla, turistleri veya Almanya’da yaşayan Türk asıllı konuklarını Ege bölgesinde özlenen bir tatile taşıyacak.
 

Ramazan Boyunca Mil Kampanyası


 
Borajet ayrıca, Fly Borajet üyelerine ramazan süresince gerçekleştirdikleri tüm uçuşlarında iki kat mil avantajı ve yeni üyelere ise 2000 mil hediye sunuyor.

 

 
Ülkemizin en genç filolarından birine sahip olan Borajet, ikili deri koltuk düzeni ve geniş koltuk aralıkları bulunan kabin içinin rahatlığı ile “özel uçak” konforunda uçuş sağlıyor. Kaliteli ve özenli hizmet anlayışı doğrultusunda uçuşlarda ücretsiz sıcak sandviçler veya “wrap”ler ile taze sıkılmış meyve suları ikram ediyor.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika