spot_img
spot_imgspot_img
27.5 C
İstanbul
Cuma, 19 Temmuz 2024

Bora Jet Siirt’te kalıcıyız

Seçtiklerimiz

Siirt’e uçak seferleri düzenleyen Bora Jet firmasından bir heyet Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nı (STSO) ziyaret etti. Bora Jet’in Acenteler ve Satış Geliştirme Departmanından K.Emre Akbulut ve K.Hakan Seber ile firmanın Siirt sorumlusu Turan Savga, STSO’yu ziyaret ederek başkan vekili Nedim Kuzu ile görüştü.

Heyet adına konuşan K. Emre Akbulut, "Bora Jet firması olarak burada kalıcıyız. Biz kendimizi Siirtli olarak görüyoruz. Siirtlilerin de bizi kendilerinden bir parça olarak görmelerini istiyoruz. Siirt’e yaptığımız seferlerden memnunuz. Doluluk oranımız Türkiye de ki doluluk oranını yakalıyor. Biz kendimizi burada o kadar kalıcı olarak görüyoruz ki, burada yer hizmetlerinde çalışan personelimize de eğitim veriyoruz. Eğitimimiz bu günden itibaren başlayacak ve hafta sonuna kadar sürecek" dedi.

STSO Başkan Vekili Nedim Kuzu ise havayolu ulaşımının büyük bir nimet olduğunu aktararak, "Havayolu ulaşımı günümüzün olmazsa olmaz nimetlerinden birisidir. Atlas Jetle birlikte ilimize tarifeli seferler düzenleyen Bora Jet firması yetkililerinin açıklamaları bizi memnun etti. Siirtliler olarak bu firmamıza sahip çıkmamız ve uçak seferlerinin daima kalıcı olmalarını sağlamamız gerekir" şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika